Povezane vesti

Obratio se Leonardo: Dragi prijatelji...

Obratio se Leonardo: Dragi prijatelji...

Mondo 10.12.2016
Javio se Brazilac čija je poruka na Instagramu uznemirila navijače Partizana. Foto: MN Press Jedan od najboljih, ako ne i najbolji, fudbaler ove jeseni u Superligi, Brazilac Leonardo, "uznemirio" je navijače Partizana vrlo čudnom porukom na svom… »
Leonardo se ponovo oglasio i poslao poruku Grobarima

Leonardo se ponovo oglasio i poslao poruku Grobarima

Mozzart sport 10.12.2016
„Nisam imao predstavu da će moj status zahvalnosti izazvati toliku buru u medijima“, poručio sjajni Brazilac. Od dana kada se Brazilac Leonardo oglasio emotivnom porukom na Instagramu navijači Partizana su na žeravici. Veruju da se najbolji… »
Leonardo iznenađen reakcijom javnosti na njegovu poruku zahvalnosti: Partizan me preporodio

Leonardo iznenađen reakcijom javnosti na njegovu poruku zahvalnosti: Partizan me preporodio

Večernje novosti 10.12.2016
Nisam imao predstavu da će to što sam napisao izazvati toliku buru. Sve moje misli su usmerene na pobede kluba u poslednja dva kola jesenjeg dela šampionata – kaže Brazilac. ON je želeo da se zahvali Partizanu za sve što mu je pružio u prethodnih… »
Leonardo se ponovo oglasio, objasnio objavu na Instagramu

Leonardo se ponovo oglasio, objasnio objavu na Instagramu

Sportske.net 10.12.2016
Fudbaler Partizana Leonardo de Souza rekao je danas da nije verovao da će njegova fotografija na društvenoj mreži Instagramu kojoj iskazuje zahvalnost crno-belima izazvati "toliku buru" u javnosti. Fudbaler Partizana Leonardo de Souza rekao je danas da… »
Leonardo: Nisam znao da će moja ljubav prema Partizanu i Grobarima izazvati toliku buru

Leonardo: Nisam znao da će moja ljubav prema Partizanu i Grobarima izazvati toliku buru

Sportski žurnal 10.12.2016
Najbolji igrač Super lige Srbije, vezista Partizana, Leonardo, ostavio je pre dva dana poruku, uz sliku, na Instagram profilu, koju su neki protumačili kao oproštaj od dresa crno-belih. – Dragi prijatelji, sve moje misli su usmerene na pobede… »
Oglasio se leonardo: Brazilac prokomentarisao poruku o odlasku

Oglasio se leonardo: Brazilac prokomentarisao poruku o odlasku

Hot sport 10.12.2016
Leonardo de Souza je jedan od najboljih fudbalera Partizana i pravi kreator igre crno-belih ove sezone, a pre nekoliko dana je propisno isprepadao navijače tima iz Humske porukom koju su mnogi protumačili kao oproštajnu. Ipak, da je pogrešno… »
Iliev uverava navijače da nemaju razlog za brigu: Leonarda i Evertona želimo da zadržimo

Iliev uverava navijače da nemaju razlog za brigu: Leonarda i Evertona želimo da zadržimo

Večernje novosti 09.12.2016
Oni nisu među dva-tri fudbalera koji su planirani za prodaju na kraju jeseni. Cela prašina se podigla potpuno bespotrebno - kaže Ivica. LEONARDO se oprostio od Partizana, glasio je "prevod" emotivne poruke Brazilca sa društvenih mreža u četvrtak… »

Vesti dana »