Povezane vesti

Konferencija za medije Donala Trampa: Biću najveći stvaralac radnih mesta kojeg je Bog stvorio

Konferencija za medije Donala Trampa: Biću najveći stvaralac radnih mesta kojeg je Bog stvorio

Gde investirati 11.01.2017
Novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp održao je danas prvu konferenciju za medije na kojoj su glavne teme bile: nacionalna bezbednost, odnosi sa Rusijom i povlačenje iz sopstvenog biznisa. – Mi smo devet dana udaljeni od zvaničnog proglašenja… »
Evo šta je Tramp poručio na prvoj konferenciji

Evo šta je Tramp poručio na prvoj konferenciji

Vesti online 11.01.2017
Novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp na prvoj konferenciji za novinare u Njujorku naveo je da "misli da Rusija stoji iza hakovanja". - Dobro je biti sa vama - naglasio je Tramp na početku govora nagovestivši da je prestao da govori na konferencijama… »
Velika Trampova konferencija: "Mislite li da bi Hilari zaista bila stroža prema Putinu od mene?"

Velika Trampova konferencija: "Mislite li da bi Hilari zaista bila stroža prema Putinu od mene?"

Blic 11.01.2017
Novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp danas je na konferenciji za novinare, prvoj nakon šest meseci, najavio povlačenje iz biznisa tokom mandata u Beloj kući, a među glavnim temama razgovora sa novinarima bili su odnosi sa Rusijom, posebno u svetlu… »
(Video) Tramp prvi put od pobede: Nemam nikakve dilove s Rusijom, ali je prednost ako me Putin voli

(Video) Tramp prvi put od pobede: Nemam nikakve dilove s Rusijom, ali je prednost ako me Putin voli

Kurir 11.01.2017
Novoizabrani predsednik SAD Donald Tramp održao je danas konferenciju za novinare, prvu nakon šest meseci, gde je govorio o odnosima sa Rusijom, Vladimiro Putinom i povlačenjem iz biznisa. Tramp je u obraćanju novinarima naglasio da "ukoliko ga… »

Vesti dana »