Povezane vesti

Stefan Ilić neće u Niš: Ja se pitam da li ću u neki drugi klub ili ne

Stefan Ilić neće u Niš: Ja se pitam da li ću u neki drugi klub ili ne

Večernje novosti 16.01.2017
Mislim da je došlo do nesporazuma. Neću da ulazim u to ko je i kako čitao ugovor, ali sam pričao sa čelnicima Zvezde i neću da raskidam ugovor - kaže Ilić. STEFAN Ilić se vratio iz Kopra u Beograd, ali u Radnički iz Niša želi da ide samo na… »
Ilić odbio transfer u Niš, Radničkom “samo” 300.000 za Pavkova?

Ilić odbio transfer u Niš, Radničkom “samo” 300.000 za Pavkova?

Mozzart sport 16.01.2017
“Teškom mukom sam došao do Zvezde da bih tako lako odustao“, kaže zlatni Orlić. Predrag Sikimić, Srđan Vujaklija, Milan Pavkov, pa još i stranac u liku bilo Murilja bilo Bokile... Petar Orlandić već može da pakuje kofere, a ni za Stefana… »
Ma, kakav ugovor: Zvezda već dogovorila odlazak igrača, on ne želi ni da čuje!

Ma, kakav ugovor: Zvezda već dogovorila odlazak igrača, on ne želi ni da čuje!

Hot sport 16.01.2017
Zanimljiva je situacija vezana za status Stefana Ilića u Crvenoj zvezdi posle dolaska Milana Pavkova iz Radničkog iz Niša. Dosta polemika u srpskog javnosti izazvao je dolazak Stefana Ilića, bivšeg člana Partizana u redove Crvene zvezde prethodnog… »
Zlatni omladinac ostaje u zvezdi: Nišlije bez Ilića

Zlatni omladinac ostaje u zvezdi: Nišlije bez Ilića

Sportski žurnal 16.01.2017
Dobiće niški Radnički 300.000 evra od transfera Milana Pavkova u Crvenu zvezdu, ali ne i Stefana Ilića. Zlatni srpski omladinac sa šampionata na Novom Zelandu nije prihvatio da raskidom ugovora sa najtrofejnijim srpskim klubom stigne na Čair, ali… »
Ugovor kaže jedno, Ilić drugo: Neće iz Zvezde!

Ugovor kaže jedno, Ilić drugo: Neće iz Zvezde!

Mondo 16.01.2017
Mladi napadač ne želi da pređe u Radnički, mada je njegovo ime već upisano u ugovor između crveno-belih i Nišlija. Foto: MONDO/Jovan Terzić Boravak Stefana Ilića u Crvenoj zvezdi obavijen je velom tajne. Mladi napadač je od letošnjeg dolaska iz… »

Vesti dana »