Povezane vesti

Šutanovac: Voleo bih da Janković podnese ostavku i što pre se uključi u politički život

Šutanovac: Voleo bih da Janković podnese ostavku i što pre se uključi u politički život

Insajder 16.01.2017
Predsednik Demokratske stranke Dragan Šutanovac rekao je da će ako se Aleksandar Vučić kandiduje na predsedničkim izborima Saši Jankoviću biti teško u drugom krugu, ali da smatra da Janković, kog je podržao DS, može da pobedi. Šutanovac je… »
Šutanovac: Iako Vučić bude kandidat, Janković može da pobedi!

Šutanovac: Iako Vučić bude kandidat, Janković može da pobedi!

Pravda 16.01.2017
"Mislim da će Aleksandar Vučić da bude kandidat SNS na predsedničkim izborima, jer ima veću podršku od Tomislava Nikolića. Ako se to desi, biće teško u drugom krugu, ali mislim da Saša Janković može da ga pobedi, jer niko nije verovao da će… »
Šutanovac: Janković bi mogao da pobedi Vučića

Šutanovac: Janković bi mogao da pobedi Vučića

Večernje novosti 16.01.2017
Predsednik Demokratske stranke (DS) Dragan Šutanovac izjavio je danas da smatra da će se lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić kandidovati za predsednika Srbije, ali da u drugom krugu može da ga pobedi Saša Janković. Predsednik Demokratske… »
Šutanovac: Saša Janković može da pobedi Vučića

Šutanovac: Saša Janković može da pobedi Vučića

Nova ekonomija 16.01.2017
Mislim da će Aleksandar Vučić da bude kandidat SNS na predsedničkim izborima, jer ima veću podršku od Tomislava Nikolića. Ako se to desi, biće teško u drugom krugu, ali mislim da Saša Janković može da ga pobedi, jer niko nije verovao da će… »
Šutanovac: Iako Vučić bude kandidat, Janković može da pobedi

Šutanovac: Iako Vučić bude kandidat, Janković može da pobedi

N1 Info 16.01.2017
Mislim da će Aleksandar Vučić da bude kandidat SNS na predsedničkim izborima, jer ima veću podršku od Tomislava Nikolića. Ako se to desi, biće teško u drugom krugu, ali mislim da Saša Janković može da ga pobedi, jer niko nije verovao da će… »

Vesti dana »