Povezane vesti

Incko: Neću se izviniti ni Dodiku ni Ivaniću

Incko: Neću se izviniti ni Dodiku ni Ivaniću

RTS 17.01.2017
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko rekao da se neće izviniti ni predsedniku RS Miloradu Dodiku ni predsedavajućem Predsedništva BiH Mladenu Ivaniću, zbog skandalozne izjave u kojoj je Republiku Srpsku uporedio sa NDH. "Ja se gospodinu Dodiku ni… »
Incko neće da se izvini Dodiku, ali se izvinio građanima

Incko neće da se izvini Dodiku, ali se izvinio građanima

N1 Info 17.01.2017
Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Valentin Incko rekao je da se neće izviniti predsedniku Republike Srpske Miloradu Dodiku i predsedavajućem Predsedništva BiH Mladenu Ivaniću zbog toga što je 9. januar, Dan RS, uporedio sa osnivanjem Nezavisne… »
Incko: Neću da se izvinim ni Dodiku ni Ivaniću!

Incko: Neću da se izvinim ni Dodiku ni Ivaniću!

Pravda 17.01.2017
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko kaže da se neće izviniti ni Miloradu Dodiku ni Mladenu Ivaniću, zbog izjave u kojoj je Republiku Srpsku uporedio sa NDH. - Ja se gospodinu Dodiku i gospodinu Ivaniću neću izvinjavati - rekao je Incko, navodeći… »
Incko neće nikom da se izvinjava

Incko neće nikom da se izvinjava

Alo 17.01.2017
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko rekao je da se neće izviniti ni pedsednik RS Miloradu Dodiku ni predsedavajućem Predsedništva BiH Mladenu Ivaniću, zbog skandalozne izjave u kojoj je Republiku Srpsku uporedio sa NDH. "Ja se gospodinu Dodiku i… »
Incko poručio: Neću se izvinjavati ni Dodiku ni Ivaniću

Incko poručio: Neću se izvinjavati ni Dodiku ni Ivaniću

Kurir 17.01.2017
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko rekao je da se neće izviniti ni pedsednik RS Miloradu Dodiku ni predsedavajućem Predsedništva BiH Mladenu Ivaniću, zbog skandalozne izjave u kojoj je Republiku Srpsku uporedio sa NDH. "Ja se gospodinu Dodiku i… »
Incko: Neću se izviniti ni Dodiku ni Ivaniću

Incko: Neću se izviniti ni Dodiku ni Ivaniću

Mondo 17.01.2017
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko rekao je da se neće izviniti ni pedsednik RS Miloradu Dodiku ni predsedavajućem Predsedništva BiH Mladenu Ivaniću, zbog skandalozne izjave u kojoj je Republiku Srpsku uporedio sa NDH. Foto: Screenshot/Youtube… »
Incko: Neću se izviniti ni Dodiku ni Ivaniću

Incko: Neću se izviniti ni Dodiku ni Ivaniću

RTV 17.01.2017
BANJALUKA - Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko rekao je da se neće izviniti ni predsednik RS Miloradu Dodiku ni predsedavajućem Predsedništva BiH Mladenu Ivaniću, zbog skandalozne izjave u kojoj je Republiku Srpsku uporedio sa NDH. "Ja se… »
Incko: Bez izvinjenja Dodiku i Ivaniću

Incko: Bez izvinjenja Dodiku i Ivaniću

Slobodna Evropa 17.01.2017
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko kaže da se neće izviniti ni Miloradu Dodiku ni Mladenu Ivaniću, zbog izjave u kojoj je Republiku Srpsku uporedio sa NDH. "Ja se gospodinu Dodiku i gospodinu Ivaniću neću izvinjavati", rekao je Incko TV 1… »
Incko "oduvao" Dodika i Ivanića

Incko "oduvao" Dodika i Ivanića

Vesti online 17.01.2017
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko rekao je da se neće izviniti ni pedsedniku RS Miloradu Dodiku ni predsedavajućem Predsedništva BiH Mladenu Ivaniću, zbog skandalozne izjave u kojoj je Republiku Srpsku uporedio sa NDH. - Ja se gospodinu Dodiku i… »
Incko izašao iz ilegale: "Neću se izvinjavati Dodiku i Ivaniću, sa mnom će morati da sarađuju"

Incko izašao iz ilegale: "Neću se izvinjavati Dodiku i Ivaniću, sa mnom će morati da sarađuju"

Blic 16.01.2017
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko rekao je večeras za TV1 da se neće izviniti zbog izjave u kojoj je Republiku Srpsku uporedio sa NDH. - Јa se gospodinu Dodiku i gospodinu Ivaniću neću izvinjavati - rekao je Incko, navodeći da je njegova… »

Vesti dana »