Povezane vesti

Nikolić: Rekao sam da ćemo, ako treba, ja i sinovi otići u rat

Nikolić: Rekao sam da ćemo, ako treba, ja i sinovi otići u rat

Nedeljnik 17.01.2017
Srbija će, poručio je, odbrani Srbe na KiM i o tome postoji potpuna saglasnost vlade i predsednika. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da je spreman da se povuče sa predsedničke pozicije ako Srbija, u slučaju ubijanja Srba na KiM, odćuti… »
Mihajlović: Nikolić neka ne proziva Vladu i ne preti ostavkom

Mihajlović: Nikolić neka ne proziva Vladu i ne preti ostavkom

Dnevnik 17.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da je spreman da se povuče s predsedničke pozicije ako Srbija, u slučaju ubijanja Srba na KiM, oćuti Albancima. Podsetio je i na to da je po Rezoluciji UN 1244 moguće vratiti do 1.000 vojnika na KiM. –… »
Nikolić: Slanje vojske zaključak Saveta za bezbednost

Nikolić: Slanje vojske zaključak Saveta za bezbednost

SEEbiz 17.01.2017
BEOGRAD - Mi ne zveckamo oružjem, rekao je predsednik Srbije Tomislav Nikolić u intervjuu Kuriru i dodao da je EU trebalo da reaguje kada je "skoro minirana pruga". On je dodao da je izjava o slanju vojske na Kosovo zaključak Saveta za nacionalnu… »
Nikolić: Slanje vojske na Kosovo zaključak je Saveta

Nikolić: Slanje vojske na Kosovo zaključak je Saveta

Beta 17.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da je rekao da će poslati vojsku na Kosovo, jer je to zaključak Saveta za nacionalnu bezbednost. "Mi ne zveckamo oružjem, već na tu ravan prebacujemo ukoliko bude bio ugrožen srpski narod na Kosovu i… »
Nikolić: Rekao sam da ćemo, ako treba, i ja i moji sinovi otići u rat

Nikolić: Rekao sam da ćemo, ako treba, i ja i moji sinovi otići u rat

Nova ekonomija 17.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da je spreman da se povuče sa predsedničke pozicije ako Srbija, u slučaju ubijanja Srba na KiM, odćuti Albancima. Reagovanja evropskih zvaničnika na njegove izjave, nakon sednice Saveta za nacionalnu… »
Nikolić: Ako oćutimo na ubijanje Srba ja neću biti predsednik

Nikolić: Ako oćutimo na ubijanje Srba ja neću biti predsednik

Blic 17.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da je spreman da se povuče sa predsedničke pozicije ako Srbija, u slučaju ubijanja Srba na KiM, oćuti Albancima, a reagovanja evropskih zvaničnika na njegove izjave, nakon sednice Saveta za nacionalnu… »
Nikolić o slanju vojske: Zaključak Saveta za bezbednost

Nikolić o slanju vojske: Zaključak Saveta za bezbednost

N1 Info 17.01.2017
Mi ne zveckamo oružjem, rekao je predsednik Srbije Tomislav Nikolić u intervjuu Kuriru i dodao da je EU trebalo da reaguje kada je "skoro minirana pruga". On je dodao da je izjava o slanju vojske na Kosovo zaključak Saveta za nacionalnu bezbednost… »
Za ratove na Balkanu prošao je brzi voz, političari, vratite se na pravi kolosek

Za ratove na Balkanu prošao je brzi voz, političari, vratite se na pravi kolosek

Blic 16.01.2017
Samo rata da ne bude... Ovo je uzdah koji se juče oteo svim normalnim ljudima suočenim sa retorikom dovedenom do pucanja nakon zaustavljanja voza na putu ka Mitrovici. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je juče, nakon sednice Saveta za… »

Vesti dana »