Povezane vesti

Hečer: Bili smo na dva razlike, ali nismo mogli da pogodimo

Hečer: Bili smo na dva razlike, ali nismo mogli da pogodimo

Sportski žurnal 19.01.2017
Vilijam Hečer, plejmejker Partizana NIS, nije bio u svom najboljem izdanju protiv AEK-a (65:69). Zna Vilijam Hečer to i sam. Utakmicu je okarakterisao kao tešku, fizički dosta zahtevnu. Potom je dodao: - Sudije su odlučile da ne sviraju faulove, ali… »
Ukić i trojke srušili Partizan: Poslednje kolo odlučuje u konačnom plasmanu

Ukić i trojke srušili Partizan: Poslednje kolo odlučuje u konačnom plasmanu

Večernje novosti 18.01.2017
Crno-beli pred svojim navijačima izgubili od grčkog kluba sa 69:65. Goste odlično služio šut za tri čime imaju drugo mesto "u džepu" ČAK 13 postignutih trojki bilo je dovoljno da grčki AEK ostane jedini tim koji Partizan nije uspeo da savlada u… »
Poraz bez zamerki: Džikić: Drago mi je što sam izgubio opkladu, Gordon nije potpisao

Poraz bez zamerki: Džikić: Drago mi je što sam izgubio opkladu, Gordon nije potpisao

Sportal blic 18.01.2017
Treneru košarkaša crno-belih Aleksandru Džikiću nije žao što mora da plati posle poraza od AEK-a (65:69) u 13. kolu FIBA Lige šampiona, jer je ostvaren plasman u narednu rundu. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Aleksandar Džikić - Pre svega… »
Šut: 2/15 Evo šta je Hečer rekao posle poražavajuće partije

Šut: 2/15 Evo šta je Hečer rekao posle poražavajuće partije

Sportal blic 18.01.2017
Vilijam Hečer je imao očajno šutersko veče i protiv AEK-a, ali, za razliku od gostovanja ekipi Šarlroa, nije sprečio poraz Partizana (65:69) u 13. kolu FIBA Lige šampiona. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Vilijam Hečer Amerikanac navodi da je… »
Džikić: Neke igrače je stigao umor, Gordon na probi, videćemo hoće li potpisati ugovor

Džikić: Neke igrače je stigao umor, Gordon na probi, videćemo hoće li potpisati ugovor

Večernje novosti 18.01.2017
Što se kraja meča tiče, iskusniji sastav nemam. To su isti oni igrači koji su dobijali neizvesne završnice. Videćemo da li je Džamont zdrav -kaže trener Partizana. Trener Partizana Aleksandar Džikić rekao je da su njegovi košarkaši "previše… »

Vesti dana »