Povezane vesti

Koridori naljutili Ilića, Filipovska napustila Novu Srbiju

Koridori naljutili Ilića, Filipovska napustila Novu Srbiju

Dnevnik 19.01.2017
Lider Nove Srbije Velimir Ilić najavio je raskid saradnje sa SNS-om, nezadovoljan time što nije dobio, kako tvrdi, obećano mesto u JP „Koridori Srbije”. Bivši direktor „Koridora” Dmitar Đurović izjavio je da bi Ilić „trebalo da vodi… »
Savez Velje i SNS udario u bankinu

Savez Velje i SNS udario u bankinu

Večernje novosti 19.01.2017
Velimir Ilić napušta vladajuću koaliciju jer nije dobio fotelju u "koridorima Srbije". Vučićeva stranka najverovatnije raskida sporazum. Dubravka Filipovski napustila tabor NS. ZBOG napada i optužbi koje je lider Nove Srbije Velimir Ilić izneo na… »
"Ilić da vodi računa o svom lopovluku"

"Ilić da vodi računa o svom lopovluku"

RTV 19.01.2017
BEOGRAD - Bivši direktor "Koridora Srbije" Dmitar Đurović izjavio je danas da bi lider Nove Srbije Velimir Ilić "trebalo da vodi računa o svom lopovluku, a ne da se bavi lažima" i dodao da mu je drago što Ilić nije dobio priliku da vodi jednu… »
Velja Ilić napao SNS: Nema šta da tražim sa ekipom lažova i prevaranata

Velja Ilić napao SNS: Nema šta da tražim sa ekipom lažova i prevaranata

Nova ekonomija 19.01.2017
Nemam više šta da tražim sa ekipom lažova i pevaranata. Bio sam korektan i ćutao sam, ali neću dozvoliti da me neko ponižava, izjavio je za Blic Velimir Ilić, lider Nove Srbije, i tako najavio raskid saradnje sa SNS-om. Ilić kaže da se još pre… »
Ilić besan: Vučić mu mesecima obećava fotelju u Koridorima

Ilić besan: Vučić mu mesecima obećava fotelju u Koridorima

BizLife 19.01.2017
Predsednik Nove Srbije Velimir Ilić najavio je raskid koalicije sa Srpskom naprednom strankom, sa objašnjenjem da „nema šta da traži sa ekipom lažova i prevaranata“. Bio sam korektan i ćutao sam, ali neću dozvoliti da me neko ponižava, rekao… »
Potpisao sebi presudu: Velja udario na Andreja Vučića!

Potpisao sebi presudu: Velja udario na Andreja Vučića!

Vesti online 19.01.2017
Velimir Ilić je žestoko iskritikovao brata premijera Aleksandra Vučića, Andreja, poručivši da ne mogu naprednjaci da "kadruju" po njegovoj stranci. Da li je mudar potez napasti prvog brata Srbije, pokazaće vreme, ali pre će biti da je Velja… »
Filipovski napustila Novu Srbiju posle Ilićevih kritika SNS

Filipovski napustila Novu Srbiju posle Ilićevih kritika SNS

N1 Info 19.01.2017
Poslanica Nove Srbije u republičkom parlametu Dubravka Filipovski saopštila je danas da je podnela neopozivu ostavku na članstvo u toj stranci i sve stranačke funkcije. Ona je u kratkom saopštenju navela da u Novoj Srbiji, čiji je bila dugogodišnji… »
Velja Ilić raskida koaliciju sa SNS

Velja Ilić raskida koaliciju sa SNS

RTV 19.01.2017
BEOGRAD - Predsednik Nove Srbije Velimir Ilić (NS) najavio je danas raskid koalicije sa Srpskom naprednom strankom (SNS), uz objašnjenje da "nema šta da traži sa ekipom lažova i prevaranata". Bio sam korektan i ćutao sam, ali neću dozvoliti da me… »
Filipovski napustila Novu Srbiju zbog neslaganja sa Ilićem, stranka joj traži mandat

Filipovski napustila Novu Srbiju zbog neslaganja sa Ilićem, stranka joj traži mandat

Blic 19.01.2017
Narodna poslanica Dubravka Filipovski podnela je neopozivu ostavku na članstvo u Novoj Srbiji kao i na sve stranačke funkcije zbog "neslaganja sa politikom predsednika NS Velimira Ilića". "U Novoj Srbiji čiji sam bila dugogodišnji član i funkcioner… »
Velja Ilić progovorio o odlasku saradnice: Dubravka me je napustila jer sam napao SNS

Velja Ilić progovorio o odlasku saradnice: Dubravka me je napustila jer sam napao SNS

Kurir 19.01.2017
BEOGRAD - Velimir Ilić, predsednik Nove Srbije kaže da je Dubravka Filipovski, njegova dojučerašnja desna ruka, podnela ostavku na stranačke funkcije jer je izneo u javnost da pojedinci iz SNS vrše pritisak na njihove ljude da ih napuste i pređu u… »
Velja Ilić o raskidu saradnje sa SNS: To je ekipa lažova i prevaranata

Velja Ilić o raskidu saradnje sa SNS: To je ekipa lažova i prevaranata

Blic 19.01.2017
- Nemam više šta da tražim sa ekipom lažova i pevaranata. Bio sam korektan i ćutao sam, ali neću dozvoliti da me neko ponižava - navodi za "Blic" Velimir Ilić, lider Nove Srbije, i tako najavljuje raskid saradnje sa SNS-om. Ilić kaže da se još… »
Ilić isprozivao Vučića: Nisam ja Pokret socijalista i ničija „podguzna“ muva

Ilić isprozivao Vučića: Nisam ja Pokret socijalista i ničija „podguzna“ muva

Glas Zapadne Srbije 19.01.2017
Predsednik Nove Srbije Velimir Ilić gostujući na Televiziji Šabac u emisiji "Intervju" govorio je o aktuelnoj političkoj situaciji u zemlji, predstojećim predsedničkim izborima, ali i o sve češćem mimoilaženju sa koalicionim partnerom Srpskom… »
Velimir Ilić napao Vladu, SNS, Vučića i njegovog brata Andreja (VIDEO)

Velimir Ilić napao Vladu, SNS, Vučića i njegovog brata Andreja (VIDEO)

Nedeljnik 19.01.2017
Lider Nove Srbije žestoko napao koalicione partnere. Srpska napredna stranka i Andrej Vučić našli su se na meti žestokih kritika tamo odakle se možda i nisu nadali. Lider Nove Srbije i njihov koalicioni partner Velimir Ilić, gostujući na… »
Raspad vladajuće kolalicije: Velja Ilić žestoko udario na Vučića, ukazao na „ozbiljan kriminal“ (video)

Raspad vladajuće kolalicije: Velja Ilić žestoko udario na Vučića, ukazao na „ozbiljan kriminal“ (video)

Pravda 19.01.2017
Predsedni Nove Srbije Velimir Ilić, član vladajuće koalicije čije je stranka na izbore išla na listi SNS-a, žestoko je napao Vladu Srbije i Aleksandra Vučića. Ilić je, gostujući na TV Šabac, optužio vlast da zamajava građane optužbama na… »

Vesti dana »