Povezane vesti

Tramp u sedištu CIA: Uz vas sam 1000 posto, čuvam vam leđa

Tramp u sedištu CIA: Uz vas sam 1000 posto, čuvam vam leđa

Politika 21.01.2017
LENGLI - Predsednik SAD Donald Tramp održao je govor zaposlenima u sedištu CIA u Lengliju u saveznoj državi Virdžinija, čiji je rad javno dovodio u pitanje, poručivši im da niko ne gaji jača osećanja prema obaveštajnoj zajednici od njega… »
Trump agentima CIA-e: Uz vas sam hiljadu posto

Trump agentima CIA-e: Uz vas sam hiljadu posto

Al Jazeera 21.01.2017
Američki predsjednik poručio je agentima da nije u ratu s obavještajnom zajednicom, ali jeste s medijima. Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Trump prvog dana na funkciji obratio se stotinama zaposlenika Centralne obavještajne agencije… »
Tramp položio zakletvu: Srbijo, spremi se za bolje dane!

Tramp položio zakletvu: Srbijo, spremi se za bolje dane!

Kurir 21.01.2017
Srbiji idu bolji dani! Svetski analitičari se slažu da Trampov dolazak na čelo SAD znači dolazak boljih dana za Srbiju, ali i za ceo svet. VAŠINGTON - Donald Tramp položio je juče u podne zakletvu i zvanično postao 45. predsednik Sjedinjenih… »
Vučić i Nikolić čestitali novom predsedniku

Vučić i Nikolić čestitali novom predsedniku

Mondo 21.01.2017
Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Tomislav Nikolić uputili su u petak čestitku novoizabranom predsedniku Sjedinjenih Američkih Država Donaldu Trampu. Foto: tanjug / sava radovanovic / bb U čestitiki premijera se kaže… »
Tramp danas u poseti sedištu CIA

Tramp danas u poseti sedištu CIA

Blic 21.01.2017
Predsednik SAD Donald Tramp posetiće danas, prvog dana na funkciji, sedište CIA u Lengliju u Virdžiniji, objavio je neimenovani zvaničnik Trampove tranzicione administracije, prenosi Rojters. Agencija podseća da je Tramp doveo u pitanje zaključke… »
Nikolić i Vučić čestitali Trampu

Nikolić i Vučić čestitali Trampu

Danas 20.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić uputio je čestitku novom predsedniku Sjedinjenih Američkih Država Donaldu Trampu i izrazio želju da će, stupanjem na dužnost novog američkog predsednika nastupiti era koja će svetu doneti više mira i… »
Nikolić: Tramp da donese vreme većeg mira i stabilnosti

Nikolić: Tramp da donese vreme većeg mira i stabilnosti

Blic 20.01.2017
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izrazio je večeras želju da će, stupanjem na dužnost novog američkog predsednika Donalda Trampa, nastupiti era koja će svetu doneti više mira i stabilnosti. Nikolić je uputio čestitku novom predsedniku… »
Papa pozvao Trampa da brine o siromašnima

Papa pozvao Trampa da brine o siromašnima

Blic 20.01.2017
Papa Franja pozvao je danas predsednika SAD Donalda Trampa da se tokom svog mandata rukovodi etičkim vrednostima i da vodi računa o siromašnima i prognanima. U čestitki Trampu, papa je naveo da se moli da će Trampove odluke biti zasnovane na etičkim… »

Vesti dana »