Povezane vesti

Aleksandra jecajući otkrila da li će uraditi DNK test! (video)

Aleksandra jecajući otkrila da li će uraditi DNK test! (video)

Svet & Skandal 22.01.2017
Aleksandra Subotić, nije uspela da se suzdrži suze kada su je večeras u vili “Parova” pitali za njenog dečka Aleksandra Čabarkapu. Naime, ona je rekla da joj nije jasno njegovo ponašanje i zbog čega baš sada traži DNK test. Ona je kroz jecaje… »
Čabarkapa otkrio: Ja sam ostavio Ljubinu ćerku, ne ona mene! Aleksandra se brani: Bojiš se Klaudije!

Čabarkapa otkrio: Ja sam ostavio Ljubinu ćerku, ne ona mene! Aleksandra se brani: Bojiš se Klaudije!

Kurir 22.01.2017
Aleksandra Subotić šokirana je ponašanjem oca njenog deteta Aleksandra Čabarkape koji traži DNK test kako bi utvrdio da li dete njegovo. Aleksandra će pristati na to, ali preti da je Čabarkapa posle toga nikada neće videti. "Šokirana sam, njegov… »
Kristijan Golubović Čabrakapa je iz pakosti bio sa Ljubom i njenom ćerkom! Sramota ih je da priznaju

Kristijan Golubović Čabrakapa je iz pakosti bio sa Ljubom i njenom ćerkom! Sramota ih je da priznaju

Kurir 22.01.2017
Kristijan Golubović je odgovorio na prozivke Aleksandra Čabrakape. Naime, on tvrdi da je Čabarkapa lažov koji je izneo neistine na njegov račun, a takođe navodi da je iz pakosti napravio dete Aleksandri Subotić. "Svi normalni se zapitamo dokle… »

Vesti dana »