Povezane vesti

Vučić kolegama: Ne dirajte Tomu!

Vučić kolegama: Ne dirajte Tomu!

Mondo 17.02.2017
Lider Srpske napredne stranke Aleksandar Vučić, koji je danas prihvatio da se kandiduje za predsednika Srbije, poručio je svojim stranačkim kolegama da ne želi da čuje nijednu ružnu reč o Tomislavu Nikoliću. Foto: Tanjug, Dimitrije Goll "Ne… »
Vučić: Nikad ništa loše o Nikoliću, uvek sam za saradnju

Vučić: Nikad ništa loše o Nikoliću, uvek sam za saradnju

N1 Info 17.02.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je uvek spreman na saradnju sa predsednikom Tomislavom Nikolićem, i da nikada neće reći ništa loše o njemu. Komentarišući informacije da mu je Nikolić poslao pismo u kom je od njega zatražio da mu… »
Dragica Nikolić: Ima važnijih pitanja od kandidature

Dragica Nikolić: Ima važnijih pitanja od kandidature

Danas 17.02.2017
Dragica Nikolić, supruga predsednika Srbije, danas u Kragujevcu nije htela da odgovara na pitanja novinara o predstojećim predsedničkim izborima u Srbiji, konstatujući “da ima i važnijih stvari od pitanja kandidature njenog supruga Tomislava… »
Vučić: Spreman sam da sarađujem s Nikolićem

Vučić: Spreman sam da sarađujem s Nikolićem

Danas 17.02.2017
Premijer Aleksandar Vučić nije danas želeo da komentariše medijske tvrdnje da mu je predsednik Srbije Tomislav Nikolić poslao pismo u kojem traži da bude premijer i lider SNS u zamenu za podršku Vučiću na predsedničkim izborima. Na zajedničkoj… »
Dragica Nikolić otvorila igralište u Kragujevcu: Ovo je važnije od kandidature mog supruga

Dragica Nikolić otvorila igralište u Kragujevcu: Ovo je važnije od kandidature mog supruga

Kurir 17.02.2017
Dragica Nikolić, supruga predsednika Srbije, nije htela danas u Kragujevcu da odgovara na pitanja novinara o predstojećem predsedničkim izborima, rekaši da "ima važnijih stvari od pitanja kandidature njenog supruga Tomislava Nikolića, a među njima… »
Vučić: Bez ružne reči o Nikoliću, uvek za saradnju

Vučić: Bez ružne reči o Nikoliću, uvek za saradnju

Mondo 17.02.2017
Predsednik Srpske napredne stranke i premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će o predsedniku Srbije Tomislavu Nikoliću uvek govoriti "samo dobre i pristorjne reči" i da je uvek spreman na saradnju s njim. Foto: tanjug/ zoran zestic/ bk… »
Vučić: Pred SNS-om težak posao, uvek sam spreman za saradnju s Nikolićem

Vučić: Pred SNS-om težak posao, uvek sam spreman za saradnju s Nikolićem

RTS 17.02.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je uvek spreman za saradnju sa aktuelnim predsednikom Srbije Tomislavom Nikolićem, kako pre tako i posle izbora. Aleksandar Vučić je odgovorio na pitanje novinarke RTS-a o tome da li je od predsednika… »
Vučić: O Nikoliću samo pristojne reči, spreman na saradnju sa njim i pre i posle izbora

Vučić: O Nikoliću samo pristojne reči, spreman na saradnju sa njim i pre i posle izbora

Večernje novosti 17.02.2017
Od mene ćete čuti samo pristojne reči o Tomislavu Nikoliću, ma šta on uradio. Uvek sam spreman na saradnju sa njim, i pre i posle ovih izbora, u svađama naću učestvovati - rekao je danas premijer Aleksandar Vučić. Od mene ćete čuti samo… »
Vučić: Što se tiče mog ličnog odnosa, uvek ćete čuti dobre i lepe stvari o predsedniku

Vučić: Što se tiče mog ličnog odnosa, uvek ćete čuti dobre i lepe stvari o predsedniku

Blic 17.02.2017
- Što se tiče mog ličnog odnosa, od mene ćete uvek čuti dobre i lepe reči o predsedniku i uvek sam spreman da sa njim razgovaram i sarađujem i pre i posle izbora - rekao je premijer Srbije Aleksandar Vučić, odgovarajući na pitanja novinara o… »
Vučić: Neću o poluistinama, o Nikoliću samo dobre reči

Vučić: Neću o poluistinama, o Nikoliću samo dobre reči

Politika 17.02.2017
Premijer i lider SNS Aleksandar Vučić nije danas hteo da komentariše medijske navode da je dobio pismo sa zahtevima od predsednika Tomislava Nikolića, i istakao da neće da se bavi tračevima i poluistinama, te da su pred strankom veliki izazovi… »
Vučić: Uvek sam spreman na saradnju sa Nikolićem

Vučić: Uvek sam spreman na saradnju sa Nikolićem

Novi magazin 17.02.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je uvek spreman na saradnju sa aktuelnim predsednikom države Tomislavom Nikolićem. "Ja ću uvek pristojno govoriti o predsedniku Srbije... Uvek sam spreman na saradnju, pre i posle ovih izbora… »
Premijer se izjasnio: Evo šta je rekao za Nikolića!

Premijer se izjasnio: Evo šta je rekao za Nikolića!

Pravda 17.02.2017
- Ne želim ništa da komentarišem o našim dnevnopolitičkim pitanjima, pogovo ne želim da se bavim tračevima, poluistinama, čak i istinama, koji se tiču partija - rekao je premijer Srbije Aleksandar Vučić, odgovarajući na pitanja novinara o tome… »
Vučić u Palati Srbija: Večeras odlučujem da li ću prisustvovati Glavnom odboru SNS

Vučić u Palati Srbija: Večeras odlučujem da li ću prisustvovati Glavnom odboru SNS

Kurir 17.02.2017
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić danas je u Palati Srbija rekao da što se tiče njegovog ličnog odnosa s predsednikom Republike Tomislavom Nikolićem "od mene ćete čuti samo pristojne reči". Odgovarajući na pitanja novinara posle… »

Vesti dana »