Povezane vesti

Duda Ivković: Nemamo vremena za čekanje da se ova vlast raspadne

Duda Ivković: Nemamo vremena za čekanje da se ova vlast raspadne

Nedeljnik 20.02.2017
Čuveni košarkaški trener poručio je sinoć da je "ovo najgora vlast do sada" Bivši selektor i istaknuti košarkaški trener Dušan Ivković uključio se u kampanju za predsedničke izbore i u govoru održanom sinoć na skupu Saše Jankovića u Hali… »
"Nikolić trguje, Vučić ne zna šta je država"

"Nikolić trguje, Vučić ne zna šta je država"

Vesti online 20.02.2017
Budući kandidat za predsednika Srbije Saša Janković ocenio je da aktuelni šef države Tomislav Nikolić ne nastupa s principijelnih pozicija već trguje, ali da mu je, ipak, neshvatljivo da ga u vladinim tabloidima i iz vladajuće stranke nazivaju… »
Janković počeo kampanju

Janković počeo kampanju

Glas Zapadne Srbije 20.02.2017
Zaštitnik građana u ostavci Saša Janković počeo je večeras kampanju za izbore za predsednika Srbije skupom u novobeogradskoj Hali sportova Ranko Žeravica. Konvenciji Jankovića su prisustvovali potpisnici apela za njegovu kandidaturu kao i Dragan… »
Janković: Da budemo informisani, ne informerisani

Janković: Da budemo informisani, ne informerisani

Danas 20.02.2017
Okupila nas je ljubav, a ne mržnja. Zato smo mi već pobedili, rekao je večeras predsednički kandidat Saša Janković na prvoj predizbornom skupu u novobeogradskoj Hali sportova. Janković je pred brojnim okupljenima rekao da ovo ne sme da bude zemlja… »
Predsednički izbori Janković: Dosta je poniženja, obećavam da me se nećete stideti

Predsednički izbori Janković: Dosta je poniženja, obećavam da me se nećete stideti

Večernje novosti 19.02.2017
Kandidat za predsednika Srbije Saša Janković izjavio je večeras u Beogradu pred punom Halom sportova da je dosta poniženja, da Srbija nije družina niti bratija, a da insititucije nisu krpe. Kandidat za predsednika Srbije Saša Janković izjavio je… »

Vesti dana »