Povezane vesti

Simon dobio zabranu prilaska: Milica Dabović u tužilaštvu: Pitajte njega zašto me je davio (video)

Simon dobio zabranu prilaska: Milica Dabović u tužilaštvu: Pitajte njega zašto me je davio (video)

Blic 20.02.2017
Košarkašica Milica Dabović zadržala se duže od sat vremena u tužilaštvu gde je davala izjavu o incidentu kada ju je napao bivši momak Šime Šiklić Simon. Milicu je nakon saslušanja sačekala drugarica, koja je pokušala da sakrije košarkašicu… »
(Kurir TV) pretučena Milica krije modrice: Košarkašica pod kapuljačom napustila Prvi osnovni sud

(Kurir TV) pretučena Milica krije modrice: Košarkašica pod kapuljačom napustila Prvi osnovni sud

Kurir 20.02.2017
Milica Dabović je u pratnji starije gospođe napustila Prvi osnovni sud na Novom Beogradu gde je bila da da izjavu jer ju je njen, sada već bivši dečko, navodno pretukao. Milica se prilikom izlaska iz stanice trudila da sakrije lice od fotoreportera… »
Bivša košarkašica prijavila dečka za nasilje u porodici

Bivša košarkašica prijavila dečka za nasilje u porodici

Politika 20.02.2017
Milica Dabović je sinoć u policiji ispričala da je Šime Šilkić Simon rukama stezao oko vrata u njenom stanu. Nekadašnju košarkašicu Milicu Dabović juče je, prema njenim rečima, napao dečko, hrvatski državljanin Šime Šiklić Simon… »
Napadnuta Milica Dabović, davio je bivši dečko!

Napadnuta Milica Dabović, davio je bivši dečko!

Večernje novosti 20.02.2017
Srpska košarkašica prijavila biznismena Šimu Šiklića zbog nasilja. Naneo joj lakše povrede. U ponedeljak se sam prijavio policiji na Paliluli. KOŠARKAŠICU Milicu Dabović napao je njen dečko Šime Šiklić zvani Simon, nakon čega ga je ona… »
Skandal! Simonu su smešne miličine modrice: Pogledajte šta je rekao posle puštanja na slobodu

Skandal! Simonu su smešne miličine modrice: Pogledajte šta je rekao posle puštanja na slobodu

Kurir 20.02.2017
Šime Šiklić Simon, bivši dečko Milice Dabović koji je osumnjičen da ju je pretukao, nakon saslušanja je pušten da se brani sa slobode. Šiklić po svemu sudeći ne shvata ozbiljno optužbe njegove bivše devojke, pa je Prvi osnovni sud napustio… »
(Foto) Simon pušten da se brani sa slobode: Dao izjavu i napustio Prvi osnovni sud

(Foto) Simon pušten da se brani sa slobode: Dao izjavu i napustio Prvi osnovni sud

Kurir 20.02.2017
Šime Šiklić Simon, bivši dečko Milice Dabović, osumnjičen da ju je pretukao dao je izjavu u Prvom osnovnom sudu u Novom Beogradu nakon čega je pušten. On je u zakonskom roku priveden na saslušanje. Protiv njega je podneta krivična prijava za… »
Milica Dabović kroz suze i jecaje: Javila se u emisiju i objasnila šta se tačno desilo

Milica Dabović kroz suze i jecaje: Javila se u emisiju i objasnila šta se tačno desilo

Kurir 20.02.2017
Milica Dabović preživela je teško iskustvo kada ju je dečko Šime Šiklić Simon fizički napao. Ona se povodom toga uključila u emisiju "150 minuta" i kroz suze i jecaje otkrila šta se dogodilo. "Potresena sam i šokirana. Ništa, došlo je do… »
"Malo me je davio, malo šamarao": Milica Dabović prepričala mučne detalje nasilja

"Malo me je davio, malo šamarao": Milica Dabović prepričala mučne detalje nasilja

Blic 20.02.2017
Milica Dabović otkrila je da se oseća potreseno i šokirano nakon što ju je pretukao dečko Šime Šiklić Simon. Ona je otkrila stravične detalje incidenta koji se juče dogodio u njenom stanu u Beogradu. - Došlo je do svađe. Uhvatio me je za vrat… »
Milica Dabović posle napada: Ne znam gde sam, molim vas poštedite me!

Milica Dabović posle napada: Ne znam gde sam, molim vas poštedite me!

Večernje novosti 20.02.2017
Nakon što je prijavila policiji bivšeg dečka Šima Šiklića Simona zbog fizičkog nasilja, detaljnije objašnjavajući da ju je rukama stezao u predelu vrata, oglasila se srpska košarkašica Milica Dabović. Nakon što je prijavila policiji bivšeg… »
(Foto) Da li je druženje sa sorajom razlog Simonove svađe s Milicom Dabović?

(Foto) Da li je druženje sa sorajom razlog Simonove svađe s Milicom Dabović?

Kurir 20.02.2017
Bivša košarkašica Milica Dabović rekla je da ju je doskorašnji dečko Šime Šiklić Simon pretukao. Kurir objavljuje fotografije na kojima se vidi da je Simon u društvu Soraje Vučelić, za koju su pojedini mediji spekulisali da je u vezi s njim… »
Predao se: Dečko Milice Dabović se sam prijavio policiji

Predao se: Dečko Milice Dabović se sam prijavio policiji

Blic 20.02.2017
Šime Šiklić Simeon, dečko košarkašice Milice Dabović, koji ju je juče napao i davio u njenom stanu, prijavio se sam policiji. Kako saznajemo, on se sam prijavio u policijsku stanicu Palilula i priveden je na saslušanje u Prvo osnovno javno… »
Pretučena košarkašica: Dečko davio Milicu Dabović!

Pretučena košarkašica: Dečko davio Milicu Dabović!

Vesti online 20.02.2017
Za Šimom Šiklićem raspisana je potraga pošto je u nedelju uveče pretukao svoju devojku, košarkašicu Milicu Dabović. Ona je u šoku jer nije ni slutila da će dobiti batine od dečka sa kojim je bila godinama u vezi. - Jako sam potresena. Istina je… »
Simonu preti zatvor: Evo kolika kazna očekuje dečka Dabovićeve zbog napada

Simonu preti zatvor: Evo kolika kazna očekuje dečka Dabovićeve zbog napada

Kurir 20.02.2017
Košarkašicu Milicu Dabović noćas je, prema njenim navodima, pretukao bivši dečko Šime Šiklić Simon, što je prijavljeno policiji koja traga za njim. Protiv njega je podnesena krivična prijava za nasilničko ponašanje. Kako su u pitanju lakše… »
Ekskluzivno Milica Dabović za Kurir: Simon me je pretukao! Potresena sam!

Ekskluzivno Milica Dabović za Kurir: Simon me je pretukao! Potresena sam!

Kurir 20.02.2017
BEOGRAD - Proslavljena košarkašica Milica Dabović potvrdila je u ekskluzivnoj izjavi za Kurir da ju je dečko Šime Šiklić Simon pretukao. - Jako sam potresena - rekla je uplakana Milica na početku razgovora. - Istina je da je Simon nakon svađe… »
Jeziva podudarnost: Milica na isti način davljena kao u spotu Kurira Stop nasilju

Jeziva podudarnost: Milica na isti način davljena kao u spotu Kurira Stop nasilju

Kurir 20.02.2017
BEOGRAD - Vest da je naša proslavljena košarkašica Milica Dabović doživela nasilje šokirala je Srbiju. Još jezivija je činjenica da ju je dečko Šimon Šiklić zvani Simon tukao i davio na gotovo identičan način na koji je Milica prikazana u… »
Ovo je dečko Milice Dabović za kojim traga policija: Simon već hapšen zbog napada!

Ovo je dečko Milice Dabović za kojim traga policija: Simon već hapšen zbog napada!

Kurir 20.02.2017
Šime Šiklić poznatiji kao Simon, bivši dečko košarkašice Milice Dabović, za kojim traga policija pošto ju je navodno noćas pretukao, poznat je po svom nasilničkom ponašanju. Naime, on je još 2015. godine napao obezbeđenje jednog tržnog… »
Pretučena Milica Dabović!

Pretučena Milica Dabović!

Mondo 20.02.2017
Bivši partner napao košarkašicu, prijavljen policiji! Bivši partner Šime Šiklić, koji se predstavlja i kao Simon Šiklić, noćas je pretukao Milicu Dabović, prenosi "Kurir". "Raskinuli smo zbog ljubomore" Košarkašica je zadobila podlive, jer ju… »
Napadnuta košarkašica Milica Dabović, policija traga za počiniocem

Napadnuta košarkašica Milica Dabović, policija traga za počiniocem

Radio 021 20.02.2017
Beogradska policija traga za Šimetom Šiklićem Simonom zbog sumnje da je napao svoju bivšu devojku, košarkašicu Milicu Dabović. Kako pišu beogradski mediji, on je osumnjičen da je juče oko 14 časova rukama davio reprezentativku Srbije nanevši… »
Policija traga za Simonom, javnost u neverici: Milica Dabović u podlivima po telu i vratu

Policija traga za Simonom, javnost u neverici: Milica Dabović u podlivima po telu i vratu

Story 20.02.2017
Sumnja se da je do sukoba između para došlo zbog Soraje, pošto je Simon fotografisan sa starletom na jednom nastupu... Milicu Dabović noćas je pretukao bivši dečko Šime Šiklić Simon, kako Kurir nezvanično saznaje. Košarkašica je nasilje… »
Nasilna prošlost: Ovo nije prvi incident koji je dečko Milice Dabović izazvao

Nasilna prošlost: Ovo nije prvi incident koji je dečko Milice Dabović izazvao

Blic 20.02.2017
Novi slučaj nasilja nad ženama potresa domaću javnost. Policija traga za Šimetom Šiklićem Simonom (32), nakon što ga je nekadašnja košarkašica Milica Dabović prijavila da je na nju fizički nasrnuo. Ovo nije prvi put da je Šime, nekadašnji… »
Pretučena Milica DABOVIĆ: Simon pokušao da zadavi košarkašicu, policija traga za njim?!

Pretučena Milica DABOVIĆ: Simon pokušao da zadavi košarkašicu, policija traga za njim?!

Kurir 20.02.2017
Košarkašicu Milicu Dabović noćas je pretukao bivši dečko Šime Šiklić Simon, nezvanično saznaje Kurir. Dabovićeva je nasilje prijavila policiji, koja traga za njenim bivšim dečkom. - Milica ima podlive po telu i vratu, jer je Simon pokušao da… »
Pretučena Milica Dabović: Simon pokušao da zadavi košarkašicu, policija traga za njim!

Pretučena Milica Dabović: Simon pokušao da zadavi košarkašicu, policija traga za njim!

Srbija danas 20.02.2017
Košarkašica zadobila podlive po telu i vratu. Košarkasicu Milicu Dabović noćas je pretukao bivši dečko Šime Šiklić Simon, nezvanično saznajemo. BEBA MILICA I DALJE KRITIČNO: Lekari ispričali nove STRAŠNE DETALJE, majka u AGONIJI Dabovićeva… »
Milica Dabović pretučena: Simon pokušao da je zadavi! Policija traga za njim!

Milica Dabović pretučena: Simon pokušao da je zadavi! Policija traga za njim!

Svet & Skandal 20.02.2017
Košarkašicu Milicu Dabović noćas je pretukao bivši dečko Šime Šiklić Simon, nezvanično saznaje Kurir. Dabovićeva je nasilje prijavila policiji, koja traga za njenim bivšim dečkom. “Milica ima podlive po telu i vratu, jer je Simon pokušao… »
Dok policija traga za njim: Oglasio se dečko Milice Dabović

Dok policija traga za njim: Oglasio se dečko Milice Dabović

Blic 20.02.2017
Šime Šiklić Simon trenutno se nalazi u bekstvu pošto je napao svoju devojku, bivšu košarkašicu Milicu Dabović. Košarkašica je nasilje prijavila policiji, koja je raspisala potragu za njenim bivšim dečkom. Simon se trenutno nalazi u Srbiji, a… »

Vesti dana »