Povezane vesti

Mihajlović: Konačno imamo podršku Nikolića

Mihajlović: Konačno imamo podršku Nikolića

BK TV 21.02.2017
Potpredsednica vlade i članica Predsedništva SNS Zorana Mihajlović je izjavila danas da joj je drago što je stigla podrška Tomislav Nikolića za kandidaturu Aleksandra Vučića na predsedničkim izborima. “ Pozivala sam Nikolića nekoliko puta da… »
Mihajlović: Politička trgovina? Ne znam, pitajte Nikolića

Mihajlović: Politička trgovina? Ne znam, pitajte Nikolića

N1 Info 21.02.2017
Članica Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović izjavila je da joj je drago što je predsednik Srbije Tomislav Nikolić podržao kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Srbije. Izvor: N1 "Drago mi je što se to konačno… »
Mihajlović: Drago mi je što je Nikolić pružio podršku našem kandidatu

Mihajlović: Drago mi je što je Nikolić pružio podršku našem kandidatu

Nova ekonomija 21.02.2017
Članica Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović izjavila je da joj je drago što je predsednik Srbije Tomislav Nikolić podržao kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Srbije. "Drago mi je što se to konačno završilo i… »
Mihajlović: Drago mi je što je Nikolić podržao Vučića

Mihajlović: Drago mi je što je Nikolić podržao Vučića

Novi magazin 21.02.2017
Članica Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović izjavila je danas da joj je drago što je predsednik Srbije Tomislav Nikolić podržao kandidaturu Aleksandra Vučića za predsednika Srbije. "Drago mi je što se to konačno… »
Zorana Mihajlović: Konačno imamo podršku Nikolića!

Zorana Mihajlović: Konačno imamo podršku Nikolića!

Pravda 21.02.2017
Članica Predsedništva SNS Zorana Mihajlović je izjavila da joj je drago što je stigla podrška Tomislav Nikolića za kandidaturu Aleksandra Vučića na izborima. - Pozivala sam Nikolića nekoliko puta da podrži Vučića kao zajedničkog kandidata… »
"Nikolić uz Vučića - svaka nada opozicije je ugašena"

"Nikolić uz Vučića - svaka nada opozicije je ugašena"

Press 21.02.2017
Odustajanje Nikolića od kandidature pokazalo je svu snagu SNS i ugasilo sve nade opozicije da bi nešto mogla da uradi, navodi Zorana Mihajlović. Foto:B92.net "Dogovor aktuelnog predsednika i uverenа sаm budućeg predsednikа Srbije Aleksаndrа… »

Vesti dana »