Povezane vesti

"Svaki razgovor je samo plač": Beba koju je izbo otac sahranjena bez opela

"Svaki razgovor je samo plač": Beba koju je izbo otac sahranjena bez opela

Blic 23.02.2017
Ana Krstičić, majka bebe Nemanje koju je u ponedeljak uveče ubio otac Dejan, i njegovog brata blizanca Danila koji se oporavlja u niškoj bolnici još uvek ne zna da joj je jedno dete sahranjeno. Njen otac, i deda nesrećnih beba Dragan Kuzmanović za… »
Šokantno! Lončar i Janković zajedno pucali u BIA! Godinama najbolji prijatelji

Šokantno! Lončar i Janković zajedno pucali u BIA! Godinama najbolji prijatelji

Kurir 23.02.2017
Opozicioni predsednički kandidat i ministar iz SNS dugogodišnji su drugari, a zajedno su išli i u streljanu. Predsednički kandidat Saša Janković i ministar zdravlja, ali i visoki funkcioner SNS Zlatibor Lončar bili su dugogodišnji prijatelji, a… »
Masakr koji je užasnuo Srbiju Dejan nije hteo da se leči, halucinirao pa izbo decu!

Masakr koji je užasnuo Srbiju Dejan nije hteo da se leči, halucinirao pa izbo decu!

Kurir 23.02.2017
Otac koji je ubio jednog blizanca a drugog teško ranio do detalja je ispričao kako se sve dogodilo. ŠTRPCE - Moj zet Dejan u poslednje vreme bio je veoma depresivan. Uvrteo je sebi u glavu da će mu Albanci uzeti bebe i izvaditi im organe. Supruga Ana… »
Tragedija u Štrpcu: Da je otišao kod psihijatra dete bi možda bilo živo

Tragedija u Štrpcu: Da je otišao kod psihijatra dete bi možda bilo živo

Večernje novosti 23.02.2017
Dostana Kuzmanović tvrdi da je njen zet Dejan izbo svoje sinove, stare svega 40 dana, zbog psihičkih problema. Govorio je da ga prati džip, da će mu ukrasti bebe, prodati im organe... MOJA Ana i Dejan su imali idealan brak. Nikada nije povisio ton ili… »
Bežala sa izbodenim bebama u naručju: Nesrećne blizance iz Štrpca otac napao na dan kada su prvi put napustili kuću

Bežala sa izbodenim bebama u naručju: Nesrećne blizance iz Štrpca otac napao na dan kada su prvi put napustili kuću

Blic 23.02.2017
- Moja Ana je sa ranjenim bebama u naručju pobegla od Dejana, iz kuće, bežeći niz ulicu i vrišteći do neba - kaže za "Blic" Dragan Kuzmanović, deda dvojice dečaka iz Štrpca koje je u ponedeljak uveče nožem napao otac Dejan Krstičić (35). Od… »

Vesti dana »