Povezane vesti

Dačić: O mestu premijera nismo pričali

Dačić: O mestu premijera nismo pričali

Dnevnik 24.02.2017
Prvi potpredsednik Vlade Ivica Dačić izjavio je da tema razgovora s premijerom Aleksandrom Vučićem nije bila ko će ga naslediti na mestu predsednika Vlade, ali da se i u tome treba rukovoditi onim što je trenutno najbolje za Srbiju. On je kazao da… »
Dačić: Interesuje me mesto premijera

Dačić: Interesuje me mesto premijera

Danas 24.02.2017
Kad bih rekao da me ne interesuje mesto premijera, niko mi ne bi verovao, ali sam zadovoljan i mestom koje sada imam na političkoj sceni Srbije, izjavio je danas ministar spoljnih poslova i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić za Prvu… »
Mi smo spremni za izbore: Ali Vučić odlučuje!

Mi smo spremni za izbore: Ali Vučić odlučuje!

Pravda 24.02.2017
Lider Partije ujedinjenih penzionera Srbije Milan Krkobabić izjavio je da će o eventualnom održavanju vanrednih parlamentarnih izbora uz predsedničke odlučiti premijer. Krkobabić, koji je i ministar bez portfelja u Vladi Srbije, kaže da je ta… »
Krkobabić: Vučić odlučuje o izborima, PUPS uvek spremna

Krkobabić: Vučić odlučuje o izborima, PUPS uvek spremna

BK TV 24.02.2017
Lider Partije ujedinjenih penzionera Srbije Milan Krkobabić izjavio je jutros da će o eventualnom održavanju vanrednih parlamentarnih izbora uz predsedničke odlučiti premijer, dodajući da je ta stranka za izbore uvek spremna i da su izbori uvek… »
Krkobabić: Vučić odlučuje o izborima, PUPS je uvek spreman

Krkobabić: Vučić odlučuje o izborima, PUPS je uvek spreman

Kurir 24.02.2017
BEOGRAD - Lider Partije ujedinjenih penzionera Srbije Milan Krkobabić izjavio je jutros da će o eventualnom održavanju vanrednih parlamentarnih izbora uz predsedničke odlučiti premijer, dodajući da je ta stranka za izbore uvek spremna i da su izbori… »

Vesti dana »