Povezane vesti

A od: Vučića... Evo šta je premijer Srbije poklonio Moniki Beluči

A od: Vučića... Evo šta je premijer Srbije poklonio Moniki Beluči

Blic 24.02.2017
Ubrzo nakon konferencije za medije u Skupštini grada, gde ju je dočekao gradonačelnik Siniša Mali, Monika Beluči susrela se i sa premijerom Srbije Aleksandrom Vučićem. Vučić je ugostio filmsku divu i Emira Kusturicu u zgradi Vlade Srbije, a… »
Monika Beluči u Beogradu: Zbog Kuste volim Srbiju (foto/ video)

Monika Beluči u Beogradu: Zbog Kuste volim Srbiju (foto/ video)

Večernje novosti 24.02.2017
Monika Beluči uz Emira Kusturicu i Slobodu Mićalović predstavila film “Na mlečnom putu”: Sa Emirom se čovek nikada ne dosađuje, i nije slučajno što ga zovemo profesorom. ODMAH po dolasku u Beograd, italijanska zvezda Monika Beluči, glavna… »
Moja Mlada je i senzualna i hrabra

Moja Mlada je i senzualna i hrabra

Politika 24.02.2017
Kad čovek upozna gospođu kao što je Monika Beluči, to ga oplemeni ne samo vizuelnim efektom već i onim što ona svojom ličnošću unosi u to prijateljstvo, rekao je Emir Kusturica. Drago mi je što sam u vašoj zemlji. Dugo vremena sam ovde jer je… »
Otvorila dušu u BEOGRADU: Monika Beluči otkrila kako joj je Kusturica pomogao da prebrodi razvod (VIDEO)

Otvorila dušu u BEOGRADU: Monika Beluči otkrila kako joj je Kusturica pomogao da prebrodi razvod (VIDEO)

Blic 24.02.2017
Prva adresa Monike Beluči nakon dolaska u Beograd bila je Skupština grada, gde ju je ugostio gradonačelnik srpske prestonice Siniša Mali. Zajedno sa njom bili su i Emir Kusturica i Sloboda Mićalović, sa kojima čuvena glumica igra u filmu "Na… »
Vučić zahvalio Belučijevoj što promoviše srpsku kulturu

Vučić zahvalio Belučijevoj što promoviše srpsku kulturu

Politika 24.02.2017
Premijer Aleksandar Vučić zahvalio je danas italijanskoj glumici Moniki Beluči što je svojim radom učinila mnogo na promociji Srbije i srpske kulture. Belučijeva boravi u Beogradu kao gost međunarodnog filmskog festivala - FEST 2017, saopštila je… »
Diva u Beogradu: Monika Beluči stigla u srpsku prestonicu, evo šta je rekla po dolasku! (video)

Diva u Beogradu: Monika Beluči stigla u srpsku prestonicu, evo šta je rekla po dolasku! (video)

Blic 24.02.2017
Čuvena glumica Monika Beluči stigla je oko 12:15 časova na aerodrom Nikola Tesla u Beogradu. - Hvala vam na dočeku, odlično se osećam, radujem se večerašnjoj premijeri - rekla je ona za "Blic" po dolasku na aerodrom gde ju je čekao veliki broj… »
Kusturica: FEST premostio nevolje

Kusturica: FEST premostio nevolje

Danas 24.02.2017
FEST je uspeo da premosti nevolje, evo ga opet u punom sjaju i sada ulazimo u novu staru fazu u kojoj bi FEST privukao filmove koji nisu tržišni To je izjavio danas režiser Emir Kusturica, na konferenciji za novinare pred večerašnje otvaranje… »

Vesti dana »