Povezane vesti

Pritisak evropske mašine zbog Kosova

Pritisak evropske mašine zbog Kosova

Večernje novosti 01.03.2017
Premijer aleksandar Vučić sastao se sa članovima Radne grupe Saveta EU za proširenje. Nije uvek lako ubediti građane, verujem da ostajemo na putu ka EU. NIJE uvek lako ubediti građane Srbije u "evropsku priču", jer naša javnost, s vremena na… »
Vučić: Građani u EU često vide mašinu za pritisak

Vučić: Građani u EU često vide mašinu za pritisak

Kurir 01.03.2017
BEOGRAD - Premijer Aleksandar Vučić istakao je danas da nije uvek lako ubediti građane u "evropsku priču", jer naša javnost, s vremena na vreme, EU vidi kao neku vrstu "mašine" koja vrši veliki pritisak na nas zbog Kosova, što je uvek bilo… »
Vučić: I kada napustim vladu, Srbija će ostati na evropskom putu

Vučić: I kada napustim vladu, Srbija će ostati na evropskom putu

Pravda 01.03.2017
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić izrazio je danas uverenje da će Srbija, i nakon što on bude napustio vladu, ostati čvrsto na evropskom putu. On je, u obraćanju članovima Radne grupe Saveta EU za proširenje (COELA) i predstavnicima… »
Vučić: EU prioritet Vlade i kada je napustim

Vučić: EU prioritet Vlade i kada je napustim

N1 Info 01.03.2017
Srbija je čvrsto na evropskom putu i to će ostati prioritet ove vlade i kada je ja napustim za dva do tri meseca, rekao je premijer Srbije Aleksandar Vučić na početku sastanka sa predstavnicima Saveta Ervopske unije i Evropske komisije. Vučić je… »
Vučić: EU prioritet Vlade i kada je napustim

Vučić: EU prioritet Vlade i kada je napustim

Danas 01.03.2017
Srbija je čvrsto na evropskom putu i to će ostati prioritet ove vlade i kada je ja napustim za dva do tri meseca, rekao je premijer Srbije Aleksandar Vučić na početku sastanka sa predstavnicima Saveta Ervopske unije i Evropske komisije. Vučić je… »
Vučić: Srbija će ostati čvrsto na evropskom tlu i kad ja napustim Vladu za mesec, dva

Vučić: Srbija će ostati čvrsto na evropskom tlu i kad ja napustim Vladu za mesec, dva

Nova ekonomija 01.03.2017
Premijer Aleksandar Vučić rekao je da je uveren da će Srbija i kada on za mesec, dva ili tri napusti vladu, ostati čvrsto na evropskom putu. Vučić je na sastanku u Beogradu sa članovima Radne grupe Saveta EU za proširenje i predstavnicima Saveta… »
Vučić: Poglavlje 35 najteže u pregovorima sa EU

Vučić: Poglavlje 35 najteže u pregovorima sa EU

Novi magazin 01.03.2017
Premijer Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas predstavnicima EU da je za Srbiju u pristupanju Uniji najteže poglavlje 35 o Kosovu i da Srbija ostaje opredeljena za članstvo u Uniji. "S vremena na vreme ljudi u Srbiji s pravom misle da EU sve više… »

Vesti dana »