„Neverluzen“ – učinili su to ponovo!

Sputnik pre 12 dana

Leverkuzen je zaista neuništiv i s pravom mu je „prišiven“ nadimak „Neverluzen“! Jubilarni 10. put ove sezone u svim takmičenjima izbegli su poraz u poslednji čas i time su produžili nestvaran niz na 46 mečeva! Štutgart je u Leverkuzenu vodio sve do 96. minuta, da bi Andrih pogodio za erupciju oduševljenja i konačnih 2:2!

Preživele su „aspirindžije“ Bajern Minhen golom u 94. minutu, pa Karabag u grupnoj fazi, „na kolenima“ su bili protiv Augzburga, kao i protiv Lajpciga i Štutgarta u prvom odmeravanju snaga.. U nokautu Lige Evrope opet im je u dva navrata zamalo glave došao Karabag, ali su uspevali da preokrenu rezultat. Identičan scenario bio je protiv Hofenhajma, gde su kasnim golovima u sudijskoj nadoknadi uspeli da režiraju ludački preokret – 2:1 (0:1). I počele su kladionice da