Битка за АБА лигу: Спартак у драматичној завршници сломио Војводину у Новом Саду, али ништа још није готово!

Хот спорт пре 10 дана

Спартак је само на папиру ближи пласману у елиту Кошаркаши Спартака остварили су важну победу у првом мечу АБА 2 лиге против Војводине резултатом 74:73, чиме су направили први корак ка уласку у АБА лигу.

Гости су у првом кварталу стекли минималну, али довољну предност, коју су чували током целог меча. Након првих 10 минута игре, Спартак је водио са 27:20. У наставку, обе екипе су приказале бољу одбрану, али Спартак је успео да задржи предност. Војводина је успела да смањи заостатак, али је Спартак и даље имао двоцифрену предност. У трећој четвртини, Војводина је заиграла агресивније и успела да освоји тај део игре резултатом 19:17, али је и даље заостајала