Zvezda ispisala istoriju: Prva titula šampiona države za crveno-bele rukometašice! (foto+video)

Hot sport pre 23 dana

Zvezda je napravila ogroman uspeh Rukometašice Crvene zvezde postigle su izuzetan uspeh osvajanjem svoje prve titule šampiona države! Crveno-bele su u revanšu finala plej-ofa SRLS bile bolje od Železničara u Inđiji, pobedivši rezultatom 36:32 (19:15), čime su slavile u finalnoj seriji sa 2:0 u pobedama.

Crveno-bele su odlično počele meč, povevši sa 6:2, a zatim i 8:3. Domaće igračice su uspjele da se vrate u igru sa pet golova u nizu, izjednačivši rezultat. Mančić, Simić i Veličković postigle su tri gola u nizu, donoseći Zvezdi novo opipljivo vođstvo (16:13). U završnici prvog poluvremena, Stamenić je postigla gol sa sedam metara, pa su crveno-bele na poluvremenu imale vođstvo od 19:15. Објава коју дели SUPER RUKOMETNA LIGA (@superrukometnaliga.rs) Na početku