Kik boks: Četiri medalje takmičara "Top fighter-a" na Prvenstvu Srbije u Lazarevcu

Subotica.com pre 12 dana  |  Subotica.com

Takmičari subotičkog Kikboks kluba "Top fighter" učestvovali su na Prvenstvu Srbije u disciplini loukik, koje se održalo proteklog vikenda u Lazarevcu. Učešće je uzelo 64 klubova sa oko 250 takmičara. Subotičani su nastupali sa petoro takmičara i osvojili dve zlatne i dve srebrne medalje.

Mlađi junior Aleksandar Tot u kategoriji do 51 kg, u polufinalu je pobedio na poene takmičara iz Zrenjanina, da bi u finalu izgubio od takmičara iz Beograda i ovog puta se zadovoljio srebrnom medaljom. U konkurenciji stairjih juniora Martin Toldi u kategoriji do 67 kg, u četvrtfinalu je izgubio od takmičara iz Kragujevca, i stekao iskustvo više. Dok je starija juniorka Milena Kovačević u kategoriji do 70 kg, u finalu bila bolja od takmičarke iz Niša i osvojila