Povezane vesti

"Ja sam bankrot odavno..." Šok intervju JK o planovima, Ušću, Teya Dori: Prihvatam Prijin poziv da joj gostujem na…

"Ja sam bankrot odavno..." Šok intervju JK o planovima, Ušću, Teya Dori: Prihvatam Prijin poziv da joj gostujem na…

Kurir pre 15 dana
Jelena Karleuša je juče u stilu velikih svetskih zvezda u okviru jednog tržnog centra u Beogradu na vodi održala tkz. "meet and greet", odnosno susret sa svojim fanovima, a koji je upriličen povodom izlaska iz štampe fizičkih izdanja njenih CD-ova… »
Neviđeni haos zbog karleušine objave! Oglasila se važnom informacijom i uputila svima izvinjenje: Zbog ove neprijatnosti...

Neviđeni haos zbog karleušine objave! Oglasila se važnom informacijom i uputila svima izvinjenje: Zbog ove neprijatnosti...

Kurir pre 14 dana
Pop diva Jelena Karleuša priredila je nekoliko iznenađenje svojim obožavaocima. Dva nova muzička albuma "Alfa" i "Omega", izdala je na CD-u, ali i na vinilu, a potražnja za diskovima je prevelika. Karli je juče, 27. aprila, u tržnom centru Galerija… »
Konačno se oglasio i Duško Tošić: Ovo baš boli, nema reči koje bi zadale jači udarac

Konačno se oglasio i Duško Tošić: Ovo baš boli, nema reči koje bi zadale jači udarac

Svet & Skandal pre 14 dana
Duško Tošić uživa na luksuznoj destinaciji Juče je Jelena Karleuša u pratnji svog tima u crnom džipu marke “Mercedes” stigla do popularnog tržnog centra u Beogradu ispred kojeg su je čekali mnogobrojni fanovi. Nezapamćena gužva i stotine… »
Bankrot sam odavno! JK o drugom Ušću, turneji i koleginicama: Plašim se! Prihvatam Prijin poziv

Bankrot sam odavno! JK o drugom Ušću, turneji i koleginicama: Plašim se! Prihvatam Prijin poziv

Mondo pre 15 dana
Jelena Karleuša govorila je o planovima vezanim za karijeru, ali i prokomentarisala odnos s pojedinim koleginicama. Jelena Karleuša govorila je o planovima vezanim za karijeru, ali i prokomentarisala odnos s pojedinim koleginicama. Jelena Karleuša, u… »

Vesti dana »