Povezane vesti

Barbara Bobak prekinula nastup: Nemojte molim vas imam traumu!

Barbara Bobak prekinula nastup: Nemojte molim vas imam traumu!

Svet plus pre 15 dana
Pevačica Barbara Bobak prekinula svoj nastup i zamolila publiku da prestanu da bacaju telefone na binu. Nemojte molim vas imam traumu, zavapila je ona. Barbara Bobak je sinoć imala nastup u Kragujevcu, a u jednom trenutku je bila prinuđena da ga… »
„Nemojte, molim vas, imam traumu“: Barbara Bobak doživela neprijatnost na nastupu, pa se obratila publici

„Nemojte, molim vas, imam traumu“: Barbara Bobak doživela neprijatnost na nastupu, pa se obratila publici

Nova pre 14 dana
Barbara Bobak doživela je neprijatnu situaciju prilikom nastupa u Kragujevcu, kada je publika bacala mobilne telefone na binu. Fanovi su to radili kako bi pevačica, dok nastupa, dohvatila telefone i slikala selfi. U jednom trenutku, postalo je opasno, i… »
Barbaru publika gađala telefonima! Leteli svuda po bini, istraumirana prekinula nastup: Nemojte, molim vas

Barbaru publika gađala telefonima! Leteli svuda po bini, istraumirana prekinula nastup: Nemojte, molim vas

Mondo pre 14 dana
Barbara Bobak prekinula je nastup i obratila se publici nakon što su je gađali telefonima. Barbara Bobak prekinula je nastup i obratila se publici nakon što su je gađali telefonima. Barbara Bobak, čijem poklonu za Aleksandru Prijović se smejao ceo… »
Barbara Bobak prekinula nastup u Kragujevcu, iz publike leteli telefoni: "Polomiću ih, neka ovo bude poslednji!"

Barbara Bobak prekinula nastup u Kragujevcu, iz publike leteli telefoni: "Polomiću ih, neka ovo bude poslednji!"

Blic pre 15 dana
Pevačica Barbara Bobak sinoć je imala nastup u Kragujevcu, međutim u jednom momentu je morala da prekine koncert. Naime, dok je Barbara pevala, do bine su sve vreme leteli telefoni koje je publika bacala, kako bi Barbara uslikala selfi ili se potpisala… »
Barbaru Bobak gađali telefonima! Pevačica prekinula nastup, doživela traumu pa zavapila sa bine: Nemojte, molim vas!

Barbaru Bobak gađali telefonima! Pevačica prekinula nastup, doživela traumu pa zavapila sa bine: Nemojte, molim vas!

Kurir pre 15 dana
Barbara Bobak pevala je u Kragujevcu, prilikom kojeg je doživela neprijatnost kada su iz publike počeli da je gađaju telefonima. Dok je pevala, do bine su sve vreme leteli telefoni koje je publika bacala, kako bi Barbara uslikala selfi ili se potpisala… »

Vesti dana »