Povezane vesti

Baba se molila Isusu, a deda klanjao Alahu! Marija Šerifović otkrila svoje pravo poreklo

Baba se molila Isusu, a deda klanjao Alahu! Marija Šerifović otkrila svoje pravo poreklo

Vesti online pre 15 dana
Marija Šerifović progovorila je o svom poreklu i otkrila detalje koje malo ko zna. Marija Šerifović, koja je sve iznenadila kada se nije pojavila na snimanju takmičenja “Zvezde Granda”, retko kada otkriva detalje o privatnom životu, ali je… »
Baba se molila isusu, a deda klanjao alahu! Marija Šerifović otkrila svoje pravo poreklo

Baba se molila isusu, a deda klanjao alahu! Marija Šerifović otkrila svoje pravo poreklo

Mondo pre 15 dana
Marija Šerifović progovorila je o svom poreklu i otkrila detalje koje malo ko zna. Marija Šerifović progovorila je o svom poreklu i otkrila detalje koje malo ko zna. Marija Šerifović, koja je sve iznenadila kada se nije pojavila na snimanju… »
"Baba i deda mi nisu bili iste vere": Marija Šerifović otkrila istinu o svom poreklu

"Baba i deda mi nisu bili iste vere": Marija Šerifović otkrila istinu o svom poreklu

Blic pre 15 dana
Pevačica Marija Šerifović već godinama je prisutna na javnoj sceni, a neretko ističe kako ne pravi razliku među ljudima po bilo kom osnovu. Razlog tome je, kako je jednom prilikom rekla, između ostalog i činjenica da potiče iz porodice čiji… »
Baba mi je hrišćanka, a deda musliman! Marija Šerifović otkrila svoje pravo poreklo

Baba mi je hrišćanka, a deda musliman! Marija Šerifović otkrila svoje pravo poreklo

Kurir pre 15 dana
Marija Šerifović retko kada otkriva detalje o svom privatnom životu, ali je napravila presedan u emisiji "Pusti brigu", koja se emituje nedeljom na Kurir televiziji. Muzička zvezda je gostujući kod voditeljke Ljiljane Stanišić otkrila da joj je… »

Vesti dana »