Povezane vesti

Evo od čega zapravo živi Veljko Ražnatović: Ima svoj biznis na selu i ne libi se da se zaprlja, bokser osvojio medalju na…

Evo od čega zapravo živi Veljko Ražnatović: Ima svoj biznis na selu i ne libi se da se zaprlja, bokser osvojio medalju na…

Blic pre 16 dana
Bokser Veljko Ražnatović na Evropskom prvenstvu u boksu osvojio je bronzanu medalju za Srbiju. Veljko je zaradio 5.000 dolara koje će, kako je naveo, dati u humanitarne svrhe. - 5.000 ide nekom detetu kome treba više nego meni. Živela Srbija -… »
Veljko Ražnatović ne dobija nacionalnu penziju: Ovo je razlog

Veljko Ražnatović ne dobija nacionalnu penziju: Ovo je razlog

Blic pre 16 dana
Veljko Ražnatović na Evropskom prvenstvu u boksu osvojio je bronzanu medalju, a uz bronzano odličje dobio je i novčanu nagradu. Međutim, iako je ostvario uspeh on sebi nije obezbedio nacionalnu penziju. Naime, pravo na nacionalnu penziju dobijaju… »
Veljko Ražnatović uzeo medalju za Srbiju, ali novac nije hteo: Objavio kome će dati svoju nagradu za evropsko odličje

Veljko Ražnatović uzeo medalju za Srbiju, ali novac nije hteo: Objavio kome će dati svoju nagradu za evropsko odličje

Mondo pre 16 dana
Veljko Ražnatović kući nosi samo medalju. Nagrada mu ne treba! Veljko Ražnatović kući nosi samo medalju. Nagrada mu ne treba! Srbija je postigla neverovatne rezultate na Evropskom prvenstvu u boksu u Beogradu, a jedan od osvajača medalja je i… »
Veljko Ražnatović neće uzeti 5.000 dolara od bronzane medalje: Bokser progovorio, evo kome ide sav novac

Veljko Ražnatović neće uzeti 5.000 dolara od bronzane medalje: Bokser progovorio, evo kome ide sav novac

Kurir pre 16 dana
Veljko Ražnatović na Evropskom prvenstvu u boksu osvojio je bronzanu medalju, a uz bronzano odličje dobio je i novčanu nagradu. Veljko Ražnatović je na društvenim mrežama napisao da neće zadržati ovaj novac. - 5.000 ide nekom detetu kome treba… »
Veljko Ražnatović neće zadržati 5.000 dolara od bronzane medalje: Evo kome ide sav novac

Veljko Ražnatović neće zadržati 5.000 dolara od bronzane medalje: Evo kome ide sav novac

Blic pre 16 dana
Veljko Ražnatović na Evropskom prvenstvu u boksu osvojio je bronzanu medalju, a uz bronzano odličje dobio je i novčanu nagradu. Veljko Ražnatović je na društvenim mrežama napisao da neće zadržati ovaj novac. - 5.000 ide nekom detetu kome treba… »
"Sin sam Cece Ražnatović, bog me je pogledao": Veljko je osvojio bronzu na Evropskom prvenstvu, a ovako je govorio o boksu i…

"Sin sam Cece Ražnatović, bog me je pogledao": Veljko je osvojio bronzu na Evropskom prvenstvu, a ovako je govorio o boksu i…

Blic pre 16 dana
Sin najveće balkanske zvezde Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović na Evropskom prvenstvu u boksu osvojio je bronzanu medalju. U kategoriji do 86 kilograma srpski takmičar je imao težak posao pošto je za rivala imao aktuelnog svetskog… »
Evo koliko je Veljko Ražnatović zaradio para osvajanjem bronzane medalje na Evropskom prvenstvu: A ove nagrade su namenjene…

Evo koliko je Veljko Ražnatović zaradio para osvajanjem bronzane medalje na Evropskom prvenstvu: A ove nagrade su namenjene…

Blic pre 17 dana
Srpski bokser, Veljko Ražnatović osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu, pošto je juče poražen u polufinalu od favorita i aktuelnog svetskog prvaka, Atajeva Šarabudina iz Rusije. Ovo je svakako ogroman i istorijski uspeh za… »

Vesti dana »