Srbija šokirala Portugal i vanzemaljca Rikardinja: “Orlovi” u četvrfinalu idu na Ukrajinu

Večernje novosti 06.02.2016  |  Novosti online

Futsal reprezentacija Srbije zauzela je prvo mesto u Grupi A, pošto je u utakmici drugog kola Evropskog prvenstva u Beogradu savladala Portugal sa 3:1

Futsal reprezentacija Srbije zauzela je prvo mesto u Grupi A, pošto je u utakmici drugog kola Evropskog prvenstva u Beogradu savladala Portugal sa 3:1. Srbija je u Beogradskoj areni pred oko 12.000 gledalaca povela u osmom minutu golom nakon solo akcije Mladena Kocića, a Portugal je pet minuta kasnije nakon majstorskog driblinga Rikardinja i šuta doneo izjednačenje svojoj selekciji. Portugal je u prvom poluvremenu imao inicijativu i mnogo