PONOS KRAGUJEVCA: Miloš Simić odveo Srbiju u polufinale golom u poslednjoj sekundi utakmice!

iKragujevac 08.02.2016

Kakva drama, utakmica za pamćenje! Srbija je golom Kragujevčanina Miloša Simića u poslednjoj sekundi pobedila selekciju Ukrajine sa 2:1 (1:0) i plasirala se u istorijsko, prvo polufinale Evropskog prvenstva u futsalu!

U krcatoj Areni je bio rekordan 11.161 gledalac. Vodila se žestoka borba u prvom poluvremenu, Ukrajinci su iz nemoći često i nesportski bacali naše igrače na teren faulovima sa leđa. Ipak, znao je rival i te kako da zapreti, ali je golman Aksentijević bio fantastičan. Do ovog meča je imao 21 odbranu, sjajno je čuvao mrežu i do ludila dovodio Ukrajince fenomenalnim intervencijama.Pred sam finiš poluvremena je lukav pokušaj imao maestro Kocić, ali