ZA INFARKT! Peti minut nadoknade, skok zlatne rezerve i prvi gol posle deset meseci za opštu ludnicu na Emiratima (VIDEO)

Mozzart sport 14.02.2016

Arsenal u spektakularnom derbiju 26. kola savladao Lester (2:1), iako je lider poveo golom Vardija, ali je platio skupu cenu isključenju Simpsona

Vreme je isteklo. Ostalo je, kao u rukometu, samo jedan šut. Loptu ja namestio Mesut Ozil, zavrnuo „kiflu“ na peterac, „nahranio“ golova gladnog povratnika Danija Velbeka i u petom minutu nadoknade izrastao u junaka superderbija 26. kola Premijer lige. Blagodareći njegovom centaršutu i trazju glavom bivšeg napadača Mančester junateda, Arsenal je iščupao tri boda protiv Lestera i razliku u odnosu na lidera smanjio samo na dva boda