Sećate li se spektakla u Beču? Lester od tada ima ‘noćne more’ od Crvene zvezde (VIDEO)

Hot sport 03.05.2016

Lester je u ponedeljak "overio" titulu u Premijer ligi, a pre 16 godina Crvena zvezda ga je lako iz kupa UEFA izbacila u prvom kolu.

Prva utakmica odigrana je na Filbert Stritu, pobednika nije bilo, jer je meč završen rezultatom 1:1. ‘ŽURKA’: Pogledajte slavlje fudbalera Lestera u kući Džejmija Vardija (VIDEO) Ekipa Slavoljuba Muslina je povela već u prvom minutu onim projektilom Milenka Aćimovića sa preko 30 metara, a domaći su izjednačili golom Tagarta u finišu prvog poluvremena. Zbog političke situacije revanš nije odigran na Marakani, već u Beču. (Izvor: youtube/CrniGuja)