Miroslav Vulićević: Želim pehar u Kupu, taj trofej mi nedostaje!

Hot sport 04.05.2016  |  FK Partizan - Bilja Obradović

Partizan je u Surdulici savladao ekipu Radnika golovima Boźinova i Mihajlovića rezultatom 4:0, a pored golgetera, na terenu se posebno istakao povratnik u redove crno-belih Miroslav Vulićević. Posle nekoliko meseci Miroslav Vulićević je govorio za klupski sajt.

Partizan je odigrao odličnu partiju u Surdulici. Iako nismo odmah postigli gol svi se slažu da se osetila dominacija crno-belih od prvih minuta? – Složio bih se sa Vama da je Partizan odigrao jednu od najzrelijih utakmica u polusezoni s obzirom na to da smo imali protivnika koji nas je u protekle dve utakmice zaista namučio. Kontrolisali smo utakmicu od prvog do devedesetoj minuta, iako nismo dali odmah gol. Ali ono što treba da nas raduje je