Svetska liga: Posle Brazila i Bugarske, Srbija srušila i Iran za maksimalan učinak!

Hot sport 25.06.2016  |  HotSport

Odbojkaška selekcija Srbije zadržala je maksimalan učinak u Svetskoj ligi pobedom nad Iranom u trećem meču u Beogradu sa 3:1 (25:19, 24:26, 25:18, 25:21).

Srbija je do pobede došla uz nešto slabiju igru nego u prethodna dva dana kada su pali Brazilci i Bugari, iako su brzo i relativno lako došli do osvajanja prvog seta. Iranci su odgovorili u drugom u kom su naši i pored zaostatka stigli do egal završnice, ali su tu pokekli i rezultat je bio izjednačen. Međutim, ‘orlovi’ su imali spreman odgovor te su posle svega nešto više od 20 minuta došli do 2:1, dozvolivši gostima svega 18 poena. Četvrti set