Kval. Za LŠ: Seltik izvukao remi u Kazahstanu, Nikolić za pobedu Legije, Fener bolji od Monaka, nula Olimpijakosa! (video)

Sportski žurnal 27.07.2016

U prvom meču današnjeg programa trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona kazahstanska Astana i škotski Seltik odigrali su nerešeno - 1:1

Domaći tim poveo je u 19. minutu prego Logivenka, da bi gosti u 78. preko Grifitsa izvukli remi. U domaćem timu od starta na golu je bio Nenad Erić, svih 90 minuta odigrao je i Nemanja Maksimović, dok je napadač Đorđe Despotović u igru upao u 86. minutu. Rozenborg je na svom terenu sa 2:1 savladao APOEL, dok su Astra i Kopenhagen remizirali (1:1). Naš Andrija Pavlović nije ulazio u igru za danski klub. Poljska Legija je golom Nemanje Nikolića