Zvezda ponovo prva: Šampionskih pet minuta, četiri gola i sunovrat Vojvodine! /video/

Sportal blic 25.09.2016  |  M. Zarić / M. Rangelov

Fudbaleri Crvene zvezde su u derbiju 10. kola Superlige Srbije uspeli da savladaju Vojvodinu i vrate se na prvo mesto na tabeli - 4:1.

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija FK Crvena zvezda Daleko od toga da “lale” nisu bile opasne, ali... Zvezda je posao odradila za četiri minuta drugog poluvremena. Golovi Donalda i Plavšića (58. i 63. minut) trasirali su crveno-belima povratak na prvo mesto pred 14.000 gledalaca na stadionu “Rajko Mitić”. Gosti su bolje počeli utakmicu, ali je majstorija Ruiza donela domaćima prednost u 10. minutu. Voša se vratila preko Malbašića, ali to je bilo