Bundesliga: Ludnica u Ingolštadtu i kiks Dortmunda, Herta ne da mesto u vrhu, debakl Bajera (video)

Hot sport 22.10.2016  |  HotSport

U osmom kolu nemačke Bundeslige najzanimljviji meč bio je onaj između Ingolštadta i Borusije Dortmund, a završen je rezultatom 3:3 (2:0).

Borusija Dortmund je u ovom meču bila apsolutni favorut, ali se to nikako nije moglo videti danas, posebeno u prvom poluvremenu posle kog je domaći tim vodio sa 2:0. Već posle šest minuta Kohen je doveo domaće u vođstvo, a već u 24. bilo je 2:0 posle egzekucije Lešćana. Očekivala se reakcija gostiju i ona je usledila. Obamejang je u 59. minutu smanjio na 2:1, ali je Lešćano svojim drugim golom u gotovo istom tom minutu ponovo vratio Ingolštadtu