Čukarički preokretom do druge pobede u sezoni, Napredak i Rad upisali nove trijumfe

Sportal blic 22.10.2016  |  B. O.

Fudbaleri Čukaričkog savladali su na svom terenu nakon preokreta ekipu Metalca (2:1) u meču 13. kola Superlige Srbije.

Foto: Marko Metlas / RAS Srbija Gosti su preko Ivanovića poveli već u 11 minutu, da bi domaći tim preko Docića i Pjasentina režirao preokret za drugi trijumf Brđana u sezoni. Iako se čačanski Borac dobro držao do poslednjih 15 minuta, Bogdan Mladenović je za svega tri minuta postigao dva gola i tako Radu doneo petu pobedu (2:0). Foto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija FK Rad Napredak je nastavio seriju dobrih rezultata, a trijumfom na gostovanju