Kup Srbije: Božinov prekinuo Partizanovo mučenje, Nikolića brine povreda Vulićevića (video)

Hot sport 25.10.2016  |  HotSport

Fudbaleri Partizana prvi su učesnici četvrtfinala Kupa Srbije posle pobede nad Žarkovom na Banjici rezultatom 2:0 (0:0).

Utakmica je umesto na stadionu Žarkova igrana na Banjici, terenu FK Rad, na kom smo danas videli vrlo nezanimljivo prvo poluvreme. Formalni domaćin se očekivano branio pred svojim golom, dok su crno-beli držali loptu u svom posedu i ništa više od toga. Jedinu pravu šansu imao je Nebojša Kosović, posle odbijene lopte se nenadano našao ispred gola Žarkova, ali je golman stopalom odbranio taj pokušaj. Prvo poluvreme zadalo je i brige za stručni