Dva komada o: Mitrovom golu bruji Ostrvo – prijem na grudi i lažnjak za tv špice, odlični Grujić /video/

Sportal blic 25.10.2016  |  Nenad Radojević

Aleksandar Mitrović postigao je dva gola u ubedljivoj pobedi Njukasla nad Prestonom rezultatom 6:0 u osmini finala Liga kupa. Reprezentativac Srbije matirao je golmana gostiju u 11. i 55. minutu. Odličnu partiju u Liga kupu pružio je i vezista Liverpula Marko Grujić u trijumfu "redsa" nad Totenhemom sa 2:1.

Foto: Profimedia Aleksandar Mitrović Centarfor Njukasla Aleksandar Mitrović bio je nezadrživ u lakom trijumfu na „Sent Džejms parku“. Posebo efektan bio je Mitrovićev pogodak u drugom poluvremenu, kada je primio loptu na grudi, lažnjakom "bacio" protivničkog fudbalera na travu i efektno realizovao akciju domaćina. Zbog burne proslave pogotka i bacanja dresa, srpski napadač zaradio je žuti karton. Ostale golove za "svrake" postigli su Dijame (2),