Kup Srbije: Čačani, Vojvodina i Mladost posle penala, Voždovac eliminisao Subotičane, prošao i Čukarički, Sloboda iznenadila Radnik (video)

Sportski žurnal 26.10.2016
Kup Srbije: Čačani, Vojvodina i Mladost posle penala, Voždovac eliminisao Subotičane, prošao i Čukarički, Sloboda…

U prvom meču osmine finala Kupa Srbije u sredu Borac iz Čačka je kao gost savladao Jagodinu posle boljeg izvođenja jedanaesteraca (5:4, 1:1 posle 90 minuta borbe) i plasirao se u četvrtfinale

Borac je posle jedanaesteraca izbacio Jagodinu u gostima 5:4, nakon što je u regularnom toku bilo 1:1. Drugoligaš je poveo golom Andrije Lazovića u 26, a izjednačio je Tijago Galvao u 50. minutu. Voždovcu je na svom „krovu” minimalnim rezultatom savladao Spartak Ždrepčevu krv golom Jovana Stojanovića u 19. minutu. Istim rezultatom, ali i u istom trenutku odluke, Čukarički je na Banovom brdu slavio protiv Javora, pogotkom Ognjena Ožegovića. U