Kup Srbije: Borac posle penala, Voždovac i Čukarički ‘minimalcima’ u četvrfinalu

Hot sport 26.10.2016  |  HotSport

Poznata su još tri učesnika četvrtfinala Kupa Srbije, posle Partizana, to su i Borac iz Čačka, Voždovac i Čukarički.

U prvom meču dana čačanski Borac je u Jagodini slavio trijumf nad Jagodinom i to posle boljeg izvođenja jedanaesteraca. Posle regularnih 90. minuta bilo je 1:1 golovima Andrije Lazovića u 26. i izjednačujućeg Tijaga Galvaa u 50. minutu. U penal-seriji bilo je 5:4 za Borac koji tako ide u četvrtfinale. Plasman dalje obezbedio je i Voždovac koji je na svom stadionu bio bolji od Spartak Ždrepčeve krvi rezultatom 1:0. Jedini gol postigao je Jovan