Fantastičan preokret Čelzija u Mančesteru, "petarda" Arsenala u londonskom derbiju

Sportski žurnal 03.12.2016

Fudbaleri Čelzija pobedili su u gostima Mančester Siti sa 3:1, iako je domaćin na poluvremenu vodio, ali je posle ostao bez dva igrača zbog crvenih kartona, po pet golova Totenhema i Arsenala, Sautempton tone

Fenomenalan duel viđen je na Etihad stadionu u Mančesteru. U prvom delu igre viđeno je nekoliko dobrih prilika na obe strane i jedan gol, u 45. minutu, koji je postigao defanzivac Plavaca, Geri Kejhil, ali na njegovu žalost, pogodio je svoju mrežu posle oštrog centaršuta Hesusa Navasa. U drugom poluvremenu još bolji fudbal, mnogo prilika i čak tri gola. Prvi je viđen u 60. minutu. Maestralni Sesk Fabregas je lepo uposlio Dijega Koštu, a sjajni