Barsu rastužio neverovatan igrač: Ramosov treći gol odluke u 90. minutu važnog meča!

Sportal blic 03.12.2016  |  Darko Nikolić

Možda je Kristijano Ronaldo stvarno najbolji fudbaler Reala. Možda i nije. Ali Serhio Ramos, kapiten Madriđana, igrač je koji rešava velike utakmice.

Foto: Vines Foot / Twitter Ramos je dao gol u trećem minutu sudijske nadoknade za 1:1 sa Atletikom u finalu Lige šampiona 2014. godine. Uveo je tako gradske rivale u produžetke, a onda su tri gola "kraljvića" nokautirala već šokirane "jorgandžije". Dao je on gol i u ovogodišnjem finalu Lige šampiona, takođe protiv Atletika, ali tada u 15. minutu. Poveo je timove ka novim produžecima, a onda i penalima. I, Real je iznova bio radostan, do konačnih