Nikolić: Nisam zadovoljan učinkom pojedinih igrača, ali najbitnije je da smo pobedli

Sportal blic 04.12.2016  |  B. O.

Trener fudbalera Partizana Marko Nikolić rekao je da njegova ekipa zasluženo pobedila Javor (2:0) u 19. kolu Superlige.

Foto: Marko Metlas / RAS Srbija Marko Nikolić - Najvažnija je pobeda i da smo osvojili tri boda. Javor praktično do 91. minuta nije imao nijednu opasnu situaciju pred našim golom, a mi smo za to vreme postigli dva i mogli još nekoliko, pogotovo u drugom poluvremenu. Idemo dalje, očekuje nas zahtevan protivnik, ekipa Čukaričkog i moramo da damo sve od sebe da polusezonu završimo uspešno - rekao je Nikolić posle meča. On nije želeo javno da