Bobiju nisu dali da igra protiv Vučevića, Vestbruk uradio ono što niko posle Džordana nije /video/

Sportal blic 05.12.2016  |  Darko Nikolić

Idealna je noćas bila prilika da navijači Detroita vide Bobana Marjanovića u duelu sa Nikolom Vučevićem i ostatkom Orlando Medžika, ali je stručni štab Pistonsa probao da taj meč dobije bez srpskog gorostasa i - to kockanje se nije isplatilo.

Foto: Tanjug/AP Rasel Vestbruk Marjanović je ostao neiskorišćena rezerva u porazu od 92:98, kome su kumovali sjajna odbrana gostiju u drugom poluvremenu (svega 42 primljena poena za ta 24 minuta, i to od tima koji je prosečno ubacivao 118 na poslednja tri meča), ali i Vučević, sa 16 poena i osam skokova, te Serž Ibaka sa 21 poenom i četiri blokade. Od Bobijevih saigrača istali su se Moris sa 21 i povratnik u tim, oporavljeni Redži Džekson sa 18