Premijer liga: Ni prelep gol Kolarova nije sprečio Siti da izbegne poraz od Lestera (video)

Hot sport 10.12.2016  |  HotSport

U derbiju 15. kola Premijer lige šampion Engleske Lester do nogu je potukao Mančester siti 4:2 (3:0).

‘Građani’ su na King Pauer stadion stigli oslabljeni bez suspendovanog Aguera, ali to ne može da bude opravdanje za poniženje koje su ‘građani’ doživeli protiv Lestera. ‘Lisice’ su slavile sa 4:2, a vodile su sa velkih 4:0. Posle svega pet minuta igre bilo je 2:0 za domaćina. Već u 3. minutu Slimani je uposlio Vardija, ovaj je pobegao odbrano Sitija i pogodio za 1:0. Dva minuta kasnije aut je izveo Fuks, Slimani je loptu vratio na 16 metara, a