Drama U grup C: Maroko slavio posle preokreta, odluka pada u poslednjem kolu /video/

Sportal blic 20.01.2017  |  Petar Slepčević

Fudbaleri Maroka savladali su Togo, nakon preokreta, sa 3:1 (2:1) i tako dodatno zakomplikovalo situaciju u grupi C, jer utakmicu pre kraja grupne faze sve ekipe imaju šansu da se nađu u četvrtfinalu Afričkog kupa nacija.

Foto: youtube Togo je u Ojemu poveo nakon pet minuta igre golom Metjua Doševija, fudbalera Standarda iz Liježa, ali su Marokanci pre poluvremena stigli do preokreta, golovima Azisa Budahusa i Ganama Saisa, dok je asistent kod oba pogotka bio je igrač veznog reda Deportivo La Korunje Fajr. Zobacz na Youtube U drugom poluvremenu 19-godišnji Jusuf En-Nesiri postigao je i treći gol za "Lavove Atlasa" i postavio konačan rezultat. Ovakvim raspletom