Serija A: Napoli srušio Milan, "rosoneri" izgubili na San Siru posle više od četiri meseca /video/

Sportal blic 21.01.2017  |  B. O.

Fudbaleri Napolija pobedili su na gostovanju Milan rezultatom 2:1 (2:1) u derbi utakmici 21. kola Serije A.

Foto: Tanjug/AP Lorenco Insinje Milan je pretrpeo prvi poraz na svom ternu još od 11. septembra kada je Udineze odneo bodove sa San Sira. Tim iz Napulja slavio je golovima Insinjea u 6. i Kaljehona u 9. minutu, dok je jedini pogodak za domaćina postigao Kucka u 37. minutu. Ranije u subotu, Fjorentine je u gostima pobedila ekipu Kjeva sa 3:0. Golove za Fjorentinu postigli su Kristijano Teljo u 18. i Kuma Babakar u 52. minutu, dok je konačnih 3:0