Autogol Nastasića, Mančester do pobede sa igračem manje, Krasnodar izbacio Fenerbahče (video)

Sportski žurnal 22.02.2017

Reprezentativac Srbije Matija Nastasić postigao je autogol u okršaku sa PAOK-om, ali je pobeda tima iz Gelzenkirhena od 3:0 u prvom duelu presudila da nemački tim prođe dalje, Junajted prošao sa ukupnih 4:0

Krasnodaru je 1:0 iz prvog meča bilo dovoljno da izbaci Fenerbahče, naročito pošto je u 7. minutu revanša u Istanbulu poveo golom Fedora Smolova, kome je to bio 17. gol u 22. utakmice ove sezone. Junajted je slavio bez primljenog gola i drugi put protiv Sent Etjena, jedini strelac u revanšu bio je Mhtarjan u 17. minutu. Crveni đavoli su od 63. minuta bili sa igračem manje, jer je Bejli u samo tri minuta dobio dva žuta kartona. Šalke je sa 3:0