Magija: Njemu je potreban samo minut: Katai i prvenac koji je srušio Valensiju! /video/

Sportal blic 25.02.2017  |  Miloš Rangelov

Dugo će Aleksandar Katai pamtiti meč 24. kola Primere između Alavesa i Valensije. Njegov tim je slavio posle preokreta (2:1), a strelac pobedonosnog gola bio je bivši fudbaler Crvene zvezde. Katai je u igru ušao u 85. minutu, a mrežu “slepih miševa” pogodio je u 86. minutu.

Zobacz na Youtube Njemu je dovoljno i 60 sekundi... Aleksandar Katai je igrač koji sa bubamarom može sve. Potrebna mu je samo šansa. Na meču sa Valensijom pokazao je koliko može da bude opasan. Trener Pelegrini ga je u igru uveo u samoj završnici susreta. Katai je u sledećem minutu pobegao odbrani Valensije i doneo veliki trijumf Alavesu. Gosti su vodili od 70. minuta, strelac je bio Soler. U 78. minutu Ibai je izjednačio, a Katai je prvencem u