O ovome bruji Amerika: Asistencija za sva vremena: Jokić ima oči na potiljku /video/

Sportal blic 25.03.2017  |  Darko Nikolić

Na gostovanju Indijani Nikola Jokić je imao nekoliko fantastičnih poteza, a izdvojila se čudesna asistencija preko glave, bez gledanja ka saigraču.

Zobacz na Youtube Zapravo, Jokić je dvaput to izveo u pobedi nad Pejsersima (117:125), samo što je prilikom proigravanja Danila Galinarija, povratnika u tim posle povrede, došlo do faula od strane domaćih igrača, pa poena nije bilo. Ta situacija sa kraja prvog poluvremena ne samo da nije obeshrabrila Jokića, a i što bi, već je on na još atraktivniji način u petom minutu treće deonice proigrao Vilsona Čendlera. Dodao mu je loptu preko sopstvene